lázeňské léčebné pobyty

Karlovy Vary

Lázeňské léčebné pobyty v Karlových Varech jsou založeny především na využívání minerální vody s léčivými účinky, hlavně pitnými procedurami, ale i koupelemi v termální vodě a masážemi. Všechny léčebné procedury ve všech lázeňských domech a sanatoriích jsou indikovány na základě konzultace s lékaři. Většina léčebných domů prošla v poslední době rekonstrukcemi a modernizacemi, takže nabízejí vysokou úroveň lázeňských léčebných pobytů.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Karlovy Vary
Lázeňský pobyt v Karlových Varech speciálně sestavený pro klienty starší 55 let. Čeká Vás lékařská konzultace, koupele a masáže. Navíc dárek v podobě týdenní jízdenky na MHD a zapůjčení trekkingových holí. Co více si přát k odpočinku

Cena zahrnuje

Udělejte něco pro své zdraví a podpořte imunitu při lázeňském pobytu v Karlových Varech. Týdenní pobyt s polopenzí a 9 procedurami. Ubytování v Lázeňské léčebně Mánes.

Cena zahrnuje

Ochutnávka lázní

8 dní / 7 nocí / polopenze
Vyzkoušejte si lázeňský pobyt. Lázeńská léčebna Mánes nabízí ochutnávku lázní s jednou procedurou za den. Navíc máte v ceně 1x vstup do privátní sauny a vířivky, volný vstup do fitness a zapůjčení holí nordic walking. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Zdraví z lázní

8 dní / 7 nocí / polopenze
Co více si přát přivézt z lázní? Samozřejmě zdraví. Proto Vám nabízíme pobyt v Karlových Varech s názvem Zdraví z lázní.Nejdříve si Vás prohlédne lékař, no a potom se můžete vrhnout na 3 léčebné procedury denně od pondělí do soboty. Dále je v ceně pobytu 2x pronájem privátní vířivky a sauny, půjčení holí nordic walking nebo kola.

Cena zahrnuje

Karlovy Vary / Hotel Lafonte ****

Fajn lázeňský pobyt

8 dní / 7 nocí / polopenze
Jeden z nejlepších lázeňských pobytů v Karlových Varech. 8 dní ve čtyřhvězdičkovém hotelu Lafonte s polopenzí a nabitý 12 procedurami dle doporučení lékaře na Vaše zdravotní problémy. Navíc Vám dáme týdenní jízdenku na MHD a zapůjčíme župan na celou dobu pobytu.

Cena zahrnuje

Karlovy Vary / Hotel Kriváň ***

Imunita

7 dní / 6 nocí / polopenze
Tento rekonvalescenční léčebný program je zaměřen na podporu a posílení imunitního systému. Během 7 dní dostanete 18 léčebných procedur, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlovy Vary / Spa Hotel Thermal ****

Kúra pro zdraví

8 dní / 7 nocí / polopenze
Chcete udělat něco pro své zdraví? Vyzkoušejte týdenní pobyt ve Spa hotelu Thermal v Karlových Varech. Po vstupním lékařském vyšetření Vám bude předepsáno 10 procedur dle zdravotního stavu. Navíc budete mít volný vstup do wellness centra a stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Karlovy Vary / Spa Hotel Thermal ****
Spa Hotel Thermal v Karlových Varech Vás zve na svůj lázeňský pobyt Komplexní lázeňská léčba light. Během pobytu budete dvakrát vyšetřeni lékařem a projdete si 3 léčebné procedury denně (mimo neděle). Dále volný vstup do wellness centra a internetové připojení. Strava je formou polopenze

Cena zahrnuje

Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary leží v západních Čechách, v údolí říčky Teplá, na jejím soutoku s Ohří, mají nadmořskou výšku 370 m, okolní vrchy i přes 640 m, klima je podhorské.

Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem v České republice. Jejich historie sahá do poloviny 14. století, kdy podle historických pramenů král a pozdější císař Karel IV. objevil při vyjížďce z nedalekého hradu Loket horký pramen. Toto místo bylo později přejmenováno na Karlovy Vary a již v roce 1370 mu císař Karel IV. udělil městská práva, která místu dodnes náleží. Ve městě je 28 pramenů a 5 kolonád.

Skutečný rozmach lázeňství však nastává až v 18. století, kdy po obrovském požáru z roku 1759 bylo město znovu postaveno do dnešní podoby. V roce 1807 začíná ve městě výroba světoznámého likéru Becherovka, v roce 1870 je město napojeno na evropskou železniční síť a v této době nastává největší rozkvět.

V Karlových Varech se nachází golfové hřiště, které bylo vybudované jako první v naší zemi v roce 1904. Mezi světově známé společnosti také patří sklárna Moser, která byla založena již v roce 1857. Nelze také zapomenout na porcelán a Karlovarské oplatky.

Již od roku 1946 se v lázeňském městě Karlovy Vary koná každoročně na začátku července Mezinárodní filmový festival, který se těší velké prestiži v celém, nejen filmovém, světě.

V Karlových Varech je velké množství kulturních památek, ale i vyhlídek na město, které berou dech.

Indikace

Nemoci trávicího ústrojí, nemoci metabolické, nemoci pohybového ústrojí.

Léčivé zdroje

Z přibližně 100 pramenů různé vydatnosti je 12 pramenů zachyceno, jejich teplota je 42° C až 72° C, nejznámější pramen Vřídlo tryská až do výše 15 metrů. Kromě minerální vody se dále využívá oxid uhličitý a rašelina z naleziště Krásno u Karlových Varů.

Léčebné metody

Koupele, tepelné procedury, masáže, vodoléčba, fyziatrie, léčebná tělesná výchova, pitná kúra.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1