lázeňské léčebné pobyty

Lázně Bechyně

Historie lázní Bechyně sahá až do první pol. 17. Stol., avšak k faktickému rozvoji lázeňství zde dochází až během 19. stol. Místní lázně se specializují na léčbu a rekondici pohybového ústrojí, především s využitím místního přírodního léčebného zdroje – slatiny z nedalekých Komárovských blat. Všechny léčebné lázeňské pobyty zahrnují lékařskou konzultaci, při které lékař sestaví individuální léčebný program vč. procedur.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bechyně
Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa senior

8 dní / 7 nocí / plná penze
Léčebný balíček sestavený pro starší a seniory. Mimo jiné Vás čeká lékařská prohlídka, různé masáže a koupele, slatinné a parafínové zábaly a skupinový tělocvik. Také zdarma můžete využít zapůjčení jízdního kola, nebo navštívit posilovnu. V ceně pobytu je zahrnuto stravování formou plné penze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa classic

8 dní / 7 nocí / plná penze
Pojeďte si odpočinout s léčebným pobytem Jupiter spa classic. V 8 dnech Vás čeká mnoho lázeňských procedur. Od lékařské prohlídky, přes koupele, masáže, tělocvik a zábaly. Zdarma navíc můžete využít zapůjčení jízdního kola a posilovna. Léčebný pobyt je určen pro širokou veřejnost jakéhokoliv věku.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa rehafyzio

8 dní / 7 nocí / plná penze
Léčebný pobyt zaměřený na rehabilitaci pohybového ústrojí Vám uleví od bolestí a opět Vás rozpohybuje. Čeká Vás lékařské vyšetření, fyzioterapie, různé koupele, skupinový tělocvik, masáže, magnetoterapie a zábaly. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie. Stravování je ve formě plné penze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně najdete v jižních Čechách v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, asi 20 km od města Tábor . Historie města sahá až pravěku, bylo zde nalezeno množství keramiky z období 1. stol. před naším letopočtem. V 9. století zde bylo vybudováno slovanské hradiště, které ve 14. století bylo povýšeno na město.

Lázně Bechyně jsou známé mimo jiné svou elektrifikovanou železnicí, kterou zde v roce 1903 nechal vybudovat František Křižík, komplexem bechyňského zámku, mostem „Bechyňská duha“, který se klene nad řekou Lužnicí ve výšce 50 m a slouží současně pro provoz silniční a železniční dopravy.Zachovalé historické jádro města představuje od roku 1990 jednu z nejhodnotnějších městských památkových zón v Čechách.

Indikace

nemoci pohybového ústrojí, kožní nemoci

Léčivé zdroje

hlavním léčivým zdrojem je rašelina (slatina), pocházející z nedalekých Komárovských blat.

Léčebné metody

peloidní procedury (slatinné koupele a zábaly), vodoléčebná terapie (přísadové koupele, bazén, vířivá koupel), elektroléčba (galvanická lázeň, čtyřkomorová lázeň, ultrazvuk, solux aj.), masáže (klasické, reflexní, podvodní), aplikace tepla a chladu (kryoterapie, parafin), léčebný tělocvik, reflexní terapie.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0