lázeňské léčebné pobyty

Lázně Bělohrad

Historie bělohradských lázní sahá až do r. 1872, avšak skutečný počátek lázeňské léčby se datuje r. 1885, kdy pruská hraběnka Anna z Asseburgu provedla první pokusy s léčivými účinky místní rašeliny. Lázně jsou držitelem mezinárodního certifikátu kvality a zdejší slatina (rašelina) je považována za jednu z nejkvalitnějších na světě. Pracovníci lázní se snaží vytvářet během lázeňského pobytu pocit domova, mj. i díky individuálnímu přístupu ke každému lázeňskému hostu. Lázně Bělohrad se specializují především na lázeňskou léčbu pohybového ústrojí (revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, stavy po úrazech a ortopedických operacích).

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bělohrad
Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Lázeňský koktejl

8 dní / 7 nocí / polopenze
Sedmidenní pobyt v bělohradských lázních pojmenovaný Lázeňský koktejl je průřezem lázeňských procedur. Klasická masáž částečná, perličková koupel, přísadová koupel, slatinný zábal, oxygenoterapie během sedmidenního pobytu. K tomu volný vstup do bazénu hotelu Grand, lékařská prohlídka a polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Relax

8 dní / 7 nocí / polopenze
Léčebný pobyt v lázních Bělohrad s názvem Relax Vám pomůže zregenerovat své tělo i mysl. Používá k tomu rafinované koupele, masáže, zábaly, inhalaci masáže a hydroterapii. Ubytování si můžete vybrat ve dvou lázeňských hotelech, strava je zajištěná formou polopenze. Nástupní den na pobyt je kdykoliv.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

Zbavte se bolesti zad a kloubů

8 dní / 7 nocí / plná penze
Již podle názvu tohoto programu víte proč jet do lázní Bělohrad. A pak skvělé ubytování v čtyř hvězdičkovém hotelu Spa resort Tree of Life s nádhernými pokoji a s luxusní plnou penzí. Nejdříve Vás čeká vstupní konzultace a pak 18 procedur za celý týden + volný vstup do bazénu a Organic Spa zóny.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v malebném podhůří Krkonoš, v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor. První zmínka pochází ze 14. století, ještě pod názvem Nová Ves. Později byla v osadě postavena tvrz z kamene. Pro její bílé zdi byla nazývána Bílým hradem, z čehož později vznikl název Bělohrad. Mezi významné rodáky patří spisovatel Karel Václav Rais.

Okolí je jedinečným krajinným celkem se spoustou lesů i udržovaných staveb lidové architektury. Oblast je protkána hustou sítí značených turistických cest a cyklostezek. Stranou od rušných měst a uprostřed krásné přírody je zde možné odpočívat a nabírat nové síly, neboť toto klidné městečko skýtá optimální podmínky pro celkovou relaxaci.

Indikace

Nemoci pohybového ústrojí, (revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba, artrózy, kořenové syndromy, stavy po úrazech a ortopedických operacích apod.), nemoci nervové a onkologické, nemoci kožní, gynekologické nemoci.

Léčivé zdroje

Přírodním léčivým zdrojem lázní je slatinná sirno-železitá rašelina vysoké kvality. Výrazný vliv na celkový průběh léčby mají i účinky příznivého podhorského klimatu.

Léčebné metody

K hlavním patří slatinné procedury. Dále se zde aplikuje řada koupelí – přísadové, perličkové, vířivé a Kneippovy, různé druhy masáží – klasická, reflexní či podvodní, individuální cvičení s terapeutem, elektroterapie jako je ultrazvuk, laser nebo magnetoterapie, různé wellness a beauty procedury aj.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0