lázeňské léčebné pobyty

Lázně Kynžvart

Lázně Kynžvart jsou město v Karlovarském kraji, na jihozápadním svahu Slavkovského lesa v samém cípu západních Čech. Leží uprostřed západočeských lázní – 10 km od Mariánských Lázní, 60 km od Karlových Varů, 35 km od Františkových Lázní a 30 km od přechodu do Spolkové republiky Německo.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Kynžvart
Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Seniorský pobyt 70+

7 dní / 6 nocí / polopenze
Týdenní pobyt v Lázních Kynžvart pro starší a seniory. Na začátku pobytu vás čeká lékařská prohlídka a následně 9 procedur. Mimo to máte 3 vstup do bazénu a sauny, prohlídku zámku Kynžvart a streavování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***
Pro Ty, kteří prodělali COVID 19, Lázně Kynžvart připravili speciální týdenní pobyt. Po vstupní lékařské prohlídce Vám budou předepsány procedury se zaměřením na rekonvalescenci po nemoci covid. Ubytování v jednom z lázeńských domů, stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart / Lázeňský dům Orlík ***

Léčebný pobyt

8 dní / 7 nocí / plná penze
Věnujte týden svému zdraví a přijeďte do Lázní Kynžvart na Léčebný pobyt. Po lékařské prohlídce Vám pan doktor předepíše 2 procedury denně dle Vašeho zdravotního stavu. Kromě toho budete mít volný vstup do bazénu, sauny, fitness, můžete si zapůjčit hole Nordic Walking, navštívit zámek Kynžvart.

Cena zahrnuje

Lázně Kynžvart

Lázeňská léčba v Lázních Kynžvart je založena na dlouhodobě ověřených léčebných účincích zdejších zcela ojedinělých klimatických podmínek v kombinaci s využíváním jedinečných minerálních vod, balneologickými procedurami, rehabilitací, vodoléčbou a dalšími moderními léčebnými metodami. Lázně poskytují profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace.

Město nabízí kromě překrásné panenské přírody sportovní vyžití na golfovém hřišti s 18 jamkami, nebo prohlídku Státního zámku Kynžvart, který je ceněnou kulturní památkou dokazující působení významného rodu Metternichů v tomto regionu. Více informací o městě naleznete na

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1