lázeňské léčebné pobyty

Lázně Lednice

Lázeňské léčebné pobyty v Lázních Lednice využívají k léčbě účinků přírodní jodobromové minerální vody, která je doplňována rehabilitačním cvičením, různými masážemi a dalšími léčebnými procedurami. Tato léčba je zaměřena především na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách. Všechny procedury jsou poskytovány na základě lékařských doporučení a konzultací.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Lednice
Lázně Lednice / Spa Resort Lednice ****

Pobyt nejen pro seniory

6 dní / 5 nocí / plná penze
Šestidenní pobyt určený nejen pro seniory v lázních lednice, obsahuje po lékařské konzultaci, 8 vhodně zvolených lázeňských procedur, neomezený vstup do bazénu a vstup do privátní infrasauny. Taktéž si můžete každý den skupinově zacvičit s fyzioterapeutkou. Stravování je formou plné penze.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Spa Resort Lednice ****

Týden pro zdraví

8 dní / 7 nocí / polopenze
Chcete zažít krásnou dovolenou, na úžasném místě, v luxusním hotelu s aktivním lázeňským programem? Pak pojeďte do jihomoravských lázní Lednice na program Týden pro zdraví. Během pobytu dostanete 12 léčebných procedur, volný vstup do bazénu a privátní infrasauny a mnoho dalšího.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice / Lázeňský dům Perla ***

Týden pro seniory

8 dní / 7 nocí / polopenze
Lázně Lednice leží na krásném místě jižní Moravy v Lednicko - Valtickém areálu, který opravdu stojí za návštěvu. Týden pro seniory je pobyt vhodný pro starší klienty svým programem, který obsahuje koupele, masáže, cvičení, obklady, laser scanner a volný vstup do bazénu. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Lednice

Obec Lednice leží na jižní Moravě, asi 6 km od Břeclavi. První písemná zmínka o obci pochází již z roku 1222. V polovině 13. století přešla do majetku rodu Lichtenštejnů a patřila jim až do roku 1945. Rod Lichtenštejnů vytvořil v okolí měst Lednice a Valtice bohaté architektonické dědictví, které je od roku 1996 zapsáno v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Lednicko-valtický areál má rozlohu 283 km2 a skládá se z areálů zámků Lednice a Valtice a jejich okolí, které tvoří převážně zahrady, rozlehlý krajinářský park a lužní lesy v nivě řeky Dyje. Mezi další skvosty tohoto areálu patří nádherné romantické stavby, unikátní lednický zámecký skleník, Minaret, Janův hrad a další. Celý areál je protkaný turistickými trasami a cyklostezkami, které Vás zavedou téměř ke všem památkám Lednicko- valtického areálu.

Lednice je označována za perlu jižní Moravy či hlavní město vína. Vinice zde mají dlouholetou tradici.

V roce 2009 byl přidělen místním lázním status lázeňských hotelů, čímž se stala Lednice naším nejmladším lázeňským místem.

V okolí se nachází řada zajímavých objektů a zákoutí, která stojí za to navštívit.

Indikace

Pohybové ústrojí, revmatické choroby, artrózy, nemoci Bechtěrovy, cévní onemocnění, gynekologické a kožní onemocnění.

Léčivé zdroje

Základem léčby lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Svým chemickým složením připomíná silně mineralizovanou mořskou vodu.

Léčebné metody

Během léčby jodobromovou vodou dochází k vypařování jódu do ovzduší, čímž je obohacováno jodové mikroklima během koupele, které svým obsahem jódu převyšuje přímořské oblasti. Ke vstřebávání jódu dochází inhalací, kůží i sliznicemi. K léčbě a relaxaci se dále využívají různé metody masáží, přísadové nebo perličkové koupele, obklady, zábaly a elektroléčba.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0