lázeňské léčebné pobyty

Mšené-lázně

Lázně Mšené – nejbližší lázně u Prahy. O návštěvníky, kteří zde využívají lázeňské pobyty a služby, zde pečují v sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech. Naleznete zde komplexní léčebné zázemí, včetně odborného personálu. Při využití léčebného programu Vás vždy čeká vstupní lékařská prohlídka a doporučení na další léčbu mimo program. O Lázních Mšené, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Mšené-lázně
Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Léčebný program 50+

6 dní / 5 nocí / plná penze
Šestidenní pobyt s programem sestavený pro klienty starší padesát let v Mšené-lázně. Vhodně volený program s plnou penzí, ubytování si můžete vybrat v jednom z šesti lázeňských domů, dle svého výběru. Můžete se těšit na lékařskou prohlídku, masáže, koupele, zábaly a cvičení.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Týdenní léčba slatinou

7 dní / 6 nocí / plná penze
zadejte text

Cena zahrnuje

Mšené-lázně

Lázně Mšené se nachází asi 30 minut jízdy autem z Prahy, nedaleko starobylého města Budyně nad Ohří v malebném, lesnatém údolí Mšenského potoka.

Historie Lázní Mšené sahá až do poloviny 18. století, kdy vodu pramenící blízko panské bažantnice využívali místní myslivci a MUDr. Bayer ji vozil svým pacientům. Roku 1790 ji pil ředitel panských majetků rodu Kinských František Pavikový, který trpěl žaludečními nevolnostmi. Voda mu pomohla natolik, že byl vydán podmět k založení lázní, které vznikli roku 1796.

V Lázních mimo jiné najdete secesní Pavillon Dvorana z roku 1905, jež je chráněnou kulturní památkou. Architektem této budovy je Jan Letzel, jehož nejznámějším dílem je Průmyslový palác v Hirošimě. Dále zde můžete navštívit kapli Salve, torzo kaple sv. Jana Nepomuckého a další klidná místa k odpočinku a relaxaci.

Indikace

Pohybové ústrojí, záněty nervů, pooperační stavy, funkční onemocnění páteře, ploténkové syndromy, nemoci z povolání, osteoporóza

Léčivé zdroje

Základním přírodním léčivým zdrojem je slatina, kterou lázně odebírají z vlastního ložiska, aplikovaná v kombinaci s pohybovou terapií.

Léčebné metody

Slatinné zábaly, vodní koupele, podvodní masáže, elektroléčba, parafín, klasické masáže, léčebný tělocvik, reflexní terapie, plynové injekce a další speciální léčebné a relaxační wellness procedury.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2