Léčebné pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Císařské lázně****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Výtah
Bar
Parkování za poplatek
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Koupelna/WC
TV
Vysoušeč vlasů
Trezor

Poloha

impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města, náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích a nese jméno rakouského císaře Františka Josefa.

Popis lázeňského domu

velmi příjemná a klidná atmosféra Vás bude provázet celým domem, kde se nachází recepce, kardio zóna, Orient SPA Center, půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů), restaurace a kavárna s letní terasou a výhledem do Lázeňského sadu. Objekt je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje

jedno a dvoulůžkové pokoje kat. standard, které jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rezorem, chladničkou a SAT-TV.

Stravování

snídaně – nabídka formou bufetu, nabídka nápojů, oběd - polévka, výběr z 5 druhů hlavních jídel, salátový bufet, večeře - výběr z 5 druhů hlavních jídel, salátový bufet. Pozn.: Výběr z nabídky jídel od 2. dne pobytu, v den nástupu jednotné jídlo bez možnosti výběru.

Speciál : snídaně – nabídka formou bufetu, nabídka nápojů, oběd – polévka, salátový bufet, hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu, 1 x studený a 1 x teplý nápoj, ovoce a moučník ,večeře – salátový bufet, hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu, 1 x studený a 1 x teplý nápoj, ovoce a moučník

Procedury poskytované lázeňským domem

komplexní balneologické centrum - koupele (termální, vířivé,bylinné), masáže (ruční, reflexní, podvodní), Orient SPA Center - Ájurvédské masáže, Masáže horkými kameny, Medová masáž detoxikační, Masáž proti celulitidě, Masáž Lomi Lomi, Beauty rituál, Masáž plosky nohy, termoterapie, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, laser, plynové injekce, pitná kúra, přístrojová lymfodrenáž, vakuokompresní terapie, inhalace, termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami, součástí balneoprovozu je sauna.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti přímo u LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostoru recepce, internet pro klienty.

Teplice v Čechách - Lázeňský dům Císařské lázně - Léčebný pobyt klasik

Léčebný pobyt klasik

8 dní / 7 nocí / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1