lázeňské léčebné pobyty

Velké Losiny

Velké Losiny leží v podhůří Hrubého Jeseníku v údolí říčky Losinky, asi 9 km severovýchodně od Šumperka. Katastr obce zasahuje na východ k údolí řeky Desné, na západ k hřebeni Hanušovické vrchoviny s vrcholy Lázeňský vrch (659 m) a Chlum (616 m). Na jihu sousedí s obcí Rapotín, severněji v údolí Desné leží Loučná nad Desnou.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Velké Losiny
Velké Losiny / Wellness hotel Diana ***

Pobyt pro seniory

8 dní / 7 nocí / polopenze
Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách nabízí pobyt pro senoiry. V ceně pobytu je stravování formou polopenze, kredit na procedury, volný vstup do hotelového wellness centra i slevy na vstup do termálního parku.

Cena zahrnuje

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí.

Dnešní lázně tak navazují na ty nejlepší tradice s využitím nejmodernějších léčebných postupů a metod s vysoce odbornou lázeňskou péčí zaměřenou na léčení neurologických, pohybových a kožních onemocnění.

Návštěvníci a lázeňští hosté vyhledávají v Termálních lázních Velké Losiny především jedinečné léčebné účinky místních termálních sirných minerálních vod 36,8 °C teplých. Tento přírodní léčebný zdroj tvoří podstatu hydroterapie a přispívá k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, k posilování svalstva formou plavání a pomáhá termoregulaci.

Lázně jsou atraktivní rovněž pro svoji polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, příznivé klimatické podmínky a příjemné prostředí, které tvoří malebný rozsáhlý lázeňský park. V areálu lázeňského parku byl v létě 2015 otevřen unikátní termální park čítající 9 bazénu s léčivou termální vodou a řadou dalších atrakcí. Lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.

Indikace

Nemoci onkologické, nemoci pohybového aparátu, nemoci oběhové, nemoci kožní a nemoci neurologické

Léčivé zdroje

Termální sirné minerální vody - přírodní léčebný zdroj tvoří podstatu hydroterapie.

Klimatické podmínky - příznivé klimatické podmínky v podhůří Hrubého Jeseníku.

Hlavní přednost lázní

Nejstarší moravské termální lázně.Lázně jsou zasazeny do rozsáhlého lesoparku s vzrostlými stromy a vzácnými dřevinami.Léčivé přírodní termální sirné prameny.Lázeňská rehabilitace a odborná péče pro dospělé a děti od 1 roku.Unikátní termální park v České republice.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1