lázeňské léčebné pobyty

Vráž

Jet do lázní a cítit se jak zámecká paní? To není problém 10 kilometrů od Písku, kde najdete malé lázně Vráž, které Vás lákají do svého zámku na léčebné pobyty, plné procedur a léčebných programů. Ve volném čase si zase můžete užít procházek po okolí v nádherné přírodě. O lázních Vráž, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Vráž
Šestidenní pobyt s programem sestavený pro seniory v Lázních Vráž. Vhodně volný program s polopenzí, lékařskou konzultací a 9 procedurami. Těšit se můžete také na 4x vstup do bazénu, vstup do fitness aj.

Cena zahrnuje

Malé lázně mající své kouzlo skrývající se v klidu a pohodě. Pobyt pro starší klienty a seniory svým programem výhody malých lázní jen doplňuje. Pojeďte na týdenní pobyt do lázní Vráž a přesvědčte se, o kvalitě těchto lázní. Nejdříve si Vás prohlédne lékař a pak si už budete jen užívat.

Cena zahrnuje

Vráž

Obec Vráž leží v Jihočeském kraji, 95 km jižně od Prahy, 60 km severně od Českých Budějovic a 10 km od města Písek. V blízkém okolí se nacházejí rozsáhlé lesní komplexy, historické a kulturní památky. Jmenujme alespoň hrad Zvíkov, zámky Orlík a Hluboká i historická města Tábor a Český Krumlov. Výhodná geografická poloha sanatoria umožňuje snadný příjezd různými dopravními prostředky. Provoz sanatoria nabízí celoročně bohaté možnosti léčby a odpočinku.

Lázeňský zámek Vráž, kde budete ubytováni, byl postaven v novogotického stylu. Postavit jej nechali Lobkowiczové v letech 1868 – 1875. V roce 1181 však vyhořel a na jeho místě byl zbudován nový zámeček, využíván jako lovecké a letní sídlo. V roce 1926 byl zámek odkoupen pomocným spolkem pro péči a zdraví úředníků a zřízenců v Praze. Od té doby začíná rozvoj lázeňství. Největší mírou se na rozvoji podílel profesor Vítek, který byl jedním z nejlepších českých neurologů. Zámek je obklopený anglickým parkem a lesem, takže o soukromí a klid je postaráno.

Indikace

Neurologické onemocnění, poruchy pohybového aparátu a onemocnění dýchacích cest.

Léčivé zdroje

Využití přírodního léčivého zdroje (peloidu) kombinovaného s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami a příhodným klimatickým prostředím.

Léčebné metody

Masáže, koupele, obklady, zábaly, oxygenoterapie, magnetoterapie, inhalace, plynové injekce, nízká středně frekvenční elektroléčba, individuální a skupinové rehabilitační léčebné cvičení aj.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0