lázeňské léčebné pobyty

Budapešť

Budapešť - hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky Dunaje. Vzniklo spojením Budy a Pešti v r. 1873. Dnes představuje živoucí metropoli s 2,1 mil. obyvatel. Symbolem města Budapešť se stal řetězový most „Lánchíd“, který společně s dalšími pamětihodnostmi - Citadelou na Gellértově hoře, Hradní čtvrtí s královským palácem, Matyášovým kostelem a mnoha dalšími - přiláká každoročně milióny turistů.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Budapešť

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je termální voda, která je ze 70 °C ochlazována na 34, 36 a 40 °C, aniž by ztrácela na svých léčivých účincích. Termální voda je bohatá na sodík, vápník, hořčík, železo, hydrokarbonáty aj.

Léčebné metody:

Termální koupele, vodoléčba (vanové uhličité koupele, aromatické a perličkové koupele, podvodní masáže aj.), masáže, bahenní zábaly, zdravotní gymnastika, pitná kúra, elektroterapie, inhalace aj.

Indikace:

Léčba revmatických nemocí pohybového ústrojí (klouby, páteř), léčba dny, léčba osteoporózy, léčba nervových onemocnění, léčba poruch krevního oběhu, aplikace termálních pramenů současně významně přispívá k regeneraci, uvolnění, posílení zdraví a celkové pohodě.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1