lázeňské léčebné pobyty

Piešťany

Lázně Pieštany jsou nejznámější slovenské lázně, a to především díky léčivým účinkům termálních minerálních vod a sirnatého bahna. Piešťany patří k nejteplejším a nejslunečnějším místům Slovenska, leží uprostřed širokého údolí řeky Váhu v nadmořské výšce 162 m.n.m. a kromě vlastního lázeňského centra nabízejí i možnosti sportovního vyžití v nedalekém jezeře Sľňava. Vlastní město čítá asi 35.000 obyvatel a skýtá dostatečné možnosti vyžití všeho druhu.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Piešťany

Léčebný pobyt Optimal

8 dní / 7 nocí / polopenze
Jaký je optimální pobyt v lázních Piešťany na Slovensku? No jistě pobyt s programem Optimal. Osmidenní pobyt s devatenácti léčebnými procedurami, vstupní prohlídkou a možností konzultací během pobytu. Dále můžete využít volný vstup do bazénu a fitness. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Piešťany / Hotel Magnolia ****

Bolavá záda

8 dní / 7 nocí / polopenze
Problémy se zády má poslední dobou mnoho lidí a tomu se přizpůsobil i pobyt v Piešťanech, který Vám od této nepříjemné bolesti pomůže. Během pobyt a po konzultaci s lékařem se budete věnovat lázeňským procedurám zaměřeným proti této bolesti. Celkem využijete 13 procedur za osm dní pobytu.

Cena zahrnuje

Pobyt určený pro seniory a starší osoby ve Slovenských lázních Piešťany. Nejdříve navštívíte lékaře a EKG test, aby Vám mohl předepsat 12 lázeňských procedur během Vašeho pobytu. A dále dle Vašeho ubytování můžete využít další služby, jako je bazén, vodní svět, sauny, fitness. V ceně je polopenze.

Cena zahrnuje

Piešťany / Hotel Park ****

Léčebný pobyt

8 dní / 7 nocí / polopenze
Osmidenní léčebný pobyt, jenž se zakládá na doporučení lékaře po prohlídce. Doporučí Vám deset procedur za pobyt. Ve volném čase můžete volně navštěvovat bazén, vířivku a fitness. A na další procedury získáte 20% slevu. Ubytování v hotelu Park**** je zajištěno i se stravováním formou polopenze.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt v Piešťanech na osm dní Vám pomůže od již aktuálních problémů nebo jako prevence. Součástí pobytu je vstupní a výstupní prohlídka, 18 lázeňských procedur a vstup do bazénů. Ubytování je možné v hotelu Grand a Splendid, stravování formou plné penze.

Cena zahrnuje

Piešťany / Hotel Park ****

Léčebný pobyt II.

8 dní / 7 nocí / polopenze
Rozšířená varianta klasického léčebného pobytu v lázních Piešťany, hotelu Park****. Osm dní s polopenzí a dvaceti lázeňskými procedurami pomohou k nabytí Vašeho zdraví. A pokud toho nebudete mít stále dost, zajdete si do bazénu s vířivkou, fitness, nebo na skupinové cvičení (3x týdně).

Cena zahrnuje

Proč se spokojit s málem a nevyužít maximum? 24 lázeňských procedur během týdenního pobytu s plnou penzí v Piešťanech je opravdu TOP co můžete využít. Samozřejmě budou zvoleny po lékařském vyšetření. Ubytování si můžete vybrat z více hotelů a v návaznosti k němu získáte další vstupy do bazénu atd.

Cena zahrnuje

Přírodní léčivé zdroje:

V Piešťanech najdete 10 zřídel přírodních léčivých sírano-uhličitých, vápenato-sodných a sirných termálních vod s teplotou od 67 do 69 °C s vysokým obsahem minerálních látek, které se využívají k vanovým (36 - 38 °C) i bazénovým koupelím - tzv. zrkaliskám (38 - 40 °C ). Některé zdroje je možno aplikovat k pitné kúře. Dalším zdrojem je sirné bahno, které patří k nejkvalitnějším peloidům na světě, jehož zdrojem jsou usazeniny Váhu v místech, kde vyvěrají termální prameny. Bahno má velmi jemnou strukturu, vysoký obsah organickcýh látek, má mazlavou, máslovitou konzistenci, šedomodrou až černou barvu a výborné termální vstřebávání (ochlazuje se čtyřikrát pomaleji než voda).

Léčebné metody:

Základem léčebných metod v Piešťanech jsou dva hlavní léčivé zdroje (avšak léčba je založena na souhrnu celého léčebného komplexu, při využítí cca 55 procedur):

Termální koupele a vodoléčba:

Vanové koupele, bazénové koupele, podvodní manuální masáže, whirlpool, hydromasážní vana, skotské střiky,, koupele perličkové, uhličité aj.

Bahenní koupele (bahniska):

Bahenní zábaly celotělové či částečné, parafango aj.

Masáže:

Klasické celkové, částečné, reflexní, podvodní.

Elektroterapie a magnetoterapie:

Ultrazvuk, galvanizace, diatermie aj.

Léčebná tělesná výchova:

Skupinová a individuální v bazénu, fitness, mechanoterapie, škola chůze aj.

Ostatní procedury (částečně za příplatek):

Inhalace, akupunktura, manuální lymfodrenáž, oxygenoterapie aj.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí (revmatická artritida, nemoci kloubů, artróza, mimokloubní revmatismus aj.), nemoci nervové (stavy po zánětových onemocněních centrálního nervového systému, ochrnutí aj.).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0