Léčebné pobyty - Piešťany

Hotel Park****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

Hotel Park se nachází v příjemném prostředí městského parku, vedle ramene řeky Váh, asi 500 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova.

Popis hotelu

V hotelu najdete lobby s recepcí (trezor zdarma), restauraci Park, kavárnu, bar panoramatickou střešní terasou (otevřeno dle sezony), konferenční sál, historický salon Biedermaier, Rytířský salon a Biliard salon. Hotel dále disponuje vlastním balneologickým oddělením (viz procedury), wellness (krytý bazén 16 x 8,3 m o teplotě 29 -31 °C s vodními atrakcemi a vířivkou), saunovým komplexem (finská sauna, infrasauna, parní lázeň), manikúra,pedikúra, kadeřnictvím (omezený provoz) a fitness. K dispozici je též dětské hřiště a dětský koutek. WiFi připojení je v celém hotelu. Hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje

celková kapacita hotelu je 88 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmánů, 2 studia, 9 rodinných LUX apartmánů. Pokoje kategorie standard jsou vybaveny koupelnou (sprcha a WC, vysoušeč vlasů), kabelovou LCD-TV, Wi-Fi, rádiem, telefonem, balkonem, trezorem, minibarem. Apartmány mají 2 pokoje, vanu nebo sprchu, navíc rychlovarnou konvicí s čajovým servisem. Některé pokoje s klimatizací.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně, obědy a večeře – bufet.

Procedury poskytované hotelem

hotel poskytuje více jak 45 léčebných procedur: bahenní zábaly, masáže (klasické, reflexní, reflexní plosky nohy, podvodní masáž, manuální lymfodrenáž, shiatsu, thajské, ayurvedské, champi, masáž lávovými kameny aj.), koupele (perličkové, vířivé, sirné aj.), zábaly (bahenní, parafango, skořicový, gepovo-citronový). Dále elektroterapii, magnetoterapii, oxygenoterapii, laser, plynové injekce, léčebný tělocvik, nordic walking, lokální kryoterapii, rebox physio aj.

Poznámka

Parkování na uzavřeném kamerově monitorovaném parkovišti (za poplatek € 2,-/noc). Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání (za poplatek € 30,-/noc).

Piešťany - Hotel Park - Léčebný pobyt
Piešťany
Hotel Park ****

Léčebný pobyt

8 dní / 7 nocí / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0