lázeňské léčebné pobyty

Sliač

V centrální části Slovenska, mezi Banskou Bystricí a Zvolenem leží lázeňské město Sliač, známé svými minerálními prameny s vysokým obsahem kysličníku uhličitého. Asi 45 km severně leží oblíbené středisko zimních sportů Donovaly (modernizovaný Snowpark v nadmořské výšce 915 - 1.400 m n.m. nabízí sjezdové lyžování, snowboarding, snowtubing, snow-parglidingu, snow-raftingu i výborné běžkařské tratě. I v letním období jsou Donovaly významným centrem pěší turistiky. Z této centrální polohy Slovenska můžete lehce navštívit další zajímavá historická města či přírodní krásy Slovenska. Vzdálenost těchto lázníod Prahy je 458 km, od Brna 251 km, od Ostravy 217 km.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Sliač

Léčebný pobyt klasik senior

8 dní / 7 nocí / plná penze
Zvýhodněný osmidenní pobyt pro seniory na Slovensku v lázních Sliač. Ubytováni budete v lázeňském domě Palace*** s plnou penzí. A během pobytu budete čerpat tři lázeňské procedury za každé přenocování (od pondělí do soboty). Také absolvujete vstupní a výstupní lékařskou prohlídku.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt klasik

8 dní / 7 nocí / plná penze
Týdenní pobyt v lázních, který Vám pomůže! Tři procedury denně (za přenocování od pondělí do soboty), vstupní i výstupní lékařské vyšetření včetně lékařské zprávy. Ubytováni budete v tříhvězdičkovém hotelu Palace s plnou penzí. A kde se to celé odehraje? No na Slovensku v lázních Sliač.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Léčebný proces se opírá o účinky minerální vody z termálního pramene s klasifikací: přírodní léčivá voda, středně mineralizovaná, uhličitá, síranovo-hydrogenuhličitanová, vápenato-hořečnatá se zvýšeným obsahem iontů, slabě kyselá, nízko termální, hypotonická s izotermickou teplotou 33,3°C.

Léčebné metody:

Balneoterapie (sedací uhličitá koupel, rašelinová koupel, rehabilitační bazén s plavání, inhalace s minerální vodou aj.) vodoléčba (Whirlpool, vířivou koupel dolních končetin, skotské střiky, podvodní masáž, perličková koupel aj.), tepelná terapie (rašelinový a parafínový zábal), fyzioterapie (různé druhy masáží, léčebná tělesná výchova, dechová gymnastika, fitness, fitball, solná jeskyně aj.), elektroléčba solux, ultrazvuk, biolampa, magnekon, diadynamické proudy aj.), odborné lékařské vyšetření.

Indikace:

Nemoci oběhového ústrojí, ženské nemoci, poruchy a nemoci pohybového aparátu, onkologické nemoci.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1