lázeňské léčebné pobyty

Smrdáky

Lázně Smrdáky leží v západní části Slovenska - nedaleko česko-slovenské hranice, asi 80 km severně od Bratislavy a cca 80 km od Brna. Podle pověsti objevil lázně pastýř, který si vyléčil nemocné nohy jejich koupáním v páchnoucí vodě pramene. Dřívější jméno obce bylo Nová Ves, později se do jména obce dostal název, odpovídající zápachu místních - léčebně velmi účinných pramenů.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Smrdáky

Komplexní lázeňský pobyt

7 dní / 6 nocí / plná penze
Tento pobyt by se dal nazvat i od hlavy až k patě. Komplexní lázeňský pobyt na Slovensku v lázních Smrdáky na 7 dní s plnou penzí v hotelu Central nebo Vietoris. Nejen že si užijete až 12 procedur a volný vstup do posilovny a na skupinové cvičení, ale budete mít i 24 hodin denně dostupného lékaře.

Cena zahrnuje

Intenzivní lázeňský pobyt

7 dní / 6 nocí / plná penze
Když už do lázní, tak ať to stojí za to. Slovenské lázně Smrdáky nabízejí intenzivní lázeňský pobyt, kdy během 7 dní budete absolvovat nejen lékařskou prohlídku na začátku a na konci pobytu, ale hlavně až 25 procedur k zlepšení Vašeho fyzického stavu. Dále můžete chodit do posilovny a tělocvičny.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Jedinečná sirovodíková minerální voda, s vysokým obsahem terapeuticky velmi účinného sirovodíku, která se řadí k nejkoncentrovanějším v Evropě a dále sirné bahno – vysoce účinný peloid, který vzniká protékáním sirovodíkové vody přes sprašové zeminy. Jeho využití v podobě zábalů na klouby a páteř je velmi účinné.

Léčebné metody:

Aplikace unikátní smrdácké minerální vody (minerální koupele celkové, částečné – ruce, nohy) a bahna (celkové nebo částečné zábaly), vodoléčebné procedury (perličkové a vířivé koupele, hydromasáže, podvodní masáže, skotské střiky aj.), masáže (klasické, reflexní aj.), fototerapie (solárium, horské slunce aj.), elektroléčba (ultrazvuk, indiferentní a diadynamické proudy, aj.).

Indikace:

Kožní nemoci (zvláště lupenka), poruchy a nemoci pohybového aparátu.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1