lázeňské léčebné pobyty

Trenčianské Teplice

Západoslovenské lázně Trenčianské Teplice leží v nadmořské výšce 272 m.n.m. v malebném a tichém údolí, uprostřed listnatých a jehličnatých lesů Strážovských vrchů. Lázně s 5 prameny mají velmi bohatou historii, sahající až ke starým Římanům, obývajícím Trenčín. Od 13. do 19. století patřily lázně vždy k Trenčínskému hradu.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Trenčianské Teplice
Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Silvestr s relaxem

5 dní / 4 noci / plná penze
Máte předsevzetí od nového roku více myslet na sebe a relaxovat? A co tak začít už na Silvestra, relaxací ve slovenských lázních Trenčianske Teplice? Čeká na vás 5 denní pobyt, 8 procedur, plná penze a Silvestrovský večer.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***
Osmidenní léčebný pobyt na Slovensku v lázních Trenčianské Teplice s programem zaměřeným na rehabilitaci a mobilizaci Vašeho pohybového aparátu. Lékař s Vámi zkonzultuje Vaše zdravotní obtíže a předepíše sedm procedur během pobytu. K tomu můžete využít bazén a saunu (ve vyhrazený čas).

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Dr. Klasik Vánoce

7 dní / 6 nocí / plná penze
Vánoce v klidu a pohodě. To je vánoční pobyt v Trenčianských Teplicích na Slovensku. Plná penze, včetně vánoční večeře, 3 procedury denně na doporučení lékaře a wellness a koupání v termálních bazénech.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Senior

7 dní / 6 nocí / plná penze
Pobyt určený výhradně klientům starším šedesáti let. Sedm dní ve Slovenských lázních Trenčianské Teplice s programem, který obsahuje vstupní lékařské vyšetření, dvě procedury denně (mimo neděle a svátky), denně vstup do venkovního bazénu a dále vstupy dle vybraného ubytovacího zařízení.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

SENIOR pobyty v roce 2022

7 dní / 6 nocí / polopenze
Pobyt určený výhradně klientům starším šedesáti let. Sedm dní ve Slovenských lázních Trenčianské Teplice s programem, který obsahuje vstupní lékařské vyšetření, dvě procedury denně, denně vstup do venkovního bazénu a se vstupy dle vybraného ubytovacího zařízení.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Léčebný pobyt klasik

7 dní / 6 nocí / plná penze
Slovenské lázně Trenčianské Teplice Vás zvou na Léčebný pobyt klasik, který je opravdu nabitý lázeňskými a wellness procedurami. Čekají Vás 3 procedury denně (mimo neděle a svátky), denně volný vstup do venkovního bazénu a 1x za pobyt vstup do vnitřního bazénu a whirlpool. Strava plná penze.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***
Slovenské lázně Trenčianské Teplice Vás zvou na Léčebný pobyt klasik, který je opravdu nabitý lázeňskými a wellness procedurami. Čekají Vás 3 procedury denně (mimo neděle a svátky), denně volný vstup do venkovního bazénu a jeden Malý wellness okruh.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Dr. Klasik Vánoce a Silvestr

11 dní / 10 nocí / plná penze
Sváteční dny ke konci roku mají být plně pohody. A tu nejlepší vám zabezpečí pobyt na 10 dní s plnou penzí a 3 procedurami denně ve slovenských lázních Trenčianské Teplice. Užijte si tyto dny pořádně!

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Originální léčivé prameny – 5 pramenů minerální sirné vody stejného chemického složení, ale různé teploty (37,7 - 40 °C), která je optimální pro přímou aplikaci (koupele), čímž nedochází ke ztrátě sirovodíku. Tento fakt vytváří z místních pramenů ojedinělost, neboť je tím zachován významný léčebný prvek. Navíc pramen Ifigénia je pitný pramen. Dalším léčivým zdrojem je rašelina, jejíž kyselost způsobuje zvýšené prokrvení tkání v místech aplikace a minerální fango s vynikajícími tepelnými účinky.

Léčebné metody:

Koupele v místní termální vodě (5 bazénů, vanové koupele), rašelinové obklady, fango, parafango, vodoléčba (vířivé a perličkové koupele, skotské střiky, Kneippova vodoléčba, aj.), pohybová výchova (cvičení, jóga, finess, plavání, Nordic Walking aj.), masáže (klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž, aj.), elektroléčba a doplňující procedury (oxygenoterapie, plynové injekce aj.).

Indikace:

Degenerativní choroby (artrózy, nemoci páteře, zánětlivé nemoci - klouby, mimokloubní revmatismus), pooperační stavy (operace kostí, umělé klouby, aj.), nervové choroby.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2