lázeňské léčebné pobyty

Turčianské Teplice

Známé termální lázně Turčianské Teplice leží v centrální části Slovenska, v oblasti Turiec, vzdálené asi 35 km od Banské Bystrice a 19 km od Martina tj. mezi pohořími Malé a Velké Fatry. V blízkém okolí najdete mnoho přírodních krás, romantických údolí, Kriváň, historické památky, čímž si tento region zasloužil také označení "Ztracený ráj". Historie lázní sahá do r. 1281, kdy král Ladislav IV. daroval toto území s prameny grófovi Petrovi.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Turčianské Teplice
Turčianské Teplice / Lázeňský dům Depandance Aqua **

Klasický léčebný pobyt

8 dní / 7 nocí / plná penze
Lázně naplno. Během osmidenního pobytu v Turčianských Teplicích a po lékařské prohlídce budete mít 21 lázeňských procedur k zlepšení Vašeho zdraví. Ve volných chvílích můžete navštěvovat bazén Olympic a fitness. Ubytování s plnou penzí si můžete vybrat v jednom ze dvou lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Turčianské Teplice / Lázeňský dům Veľká Fatra ****

Léčebný pobyt zlatá linie

8 dní / 7 nocí / plná penze
Léčebný pobyt zlatá linie nabízí konzultaci s lékařem, asistentkou výživy, fitness trenérem a k tomu individuální léčebný program se 14ti procedurami a 3x Bodyforming. stravování je formou plné penze a denně máte volný vstup do bazénu a fitness.

Cena zahrnuje

Turčianské Teplice / Royal Palace *****

Royal klasik speciál

8 dní / 7 nocí / polopenze
Chcete udělat něco pro své zdraví a užít si luxusní hotel? Nabízíme týdenní léčebný pobyt za zvýhodněné ceny v Royal Palace***** s polopenzí a 21 procedurami za pobyt. K tomu navíc volné vstupy do termálních bazénů.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je termální voda (celkem 7 pramenů) s vysokým obsahem vápníku, magnesia a fluoru. Tři prameny se využívají i pro pitnou kúru. Teplota termálních pramenů je od 38 do 47 °C. Současně velkou roli sehrává místní klima a zdravé ovzduší.

Léčebné metody:

Koupele v termálním bazénu, vanové koupele (perličková, uhličitá vířivá), skotské střiky, masáže (klasické, reflexní, podvodní, thajské, japonské, Shia-tsu, lymfatické a baňkové), suché plynové koupele, zábaly (bahenní, parafínové, parafangové), sauna, oxygenoterapie, elektro- a magnetoterapie, laserová terapie, rehabilitace aj.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, ženské nemoci, nemoci trávicího ústrojí, onkologické nemoci, nervová onemocnění.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0