Wellness pobyty - Budapešť

Danubius Hotel Gellért****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC

Poloha

Hotel se nachází v centru města na pravém břehu Dunaje na předmostí mostu Szabadság híd v jihozápadní části města na úpatí vrchu Gellért. Známá Velká tržnice je přímo naproti přes řeku.

Popis hotelu

Luxusní secesní budova z roku 1918 je propojena přímo se známými měststkými termálními lázněmi Gellért. Celková atmosféra hotelu přenese návštěvníka do starých časů. Poslední renovace proběhla zhruba před 20 lety. Skvostná vstupní hala s recepcí (zdarma centrální trezor), Törley-Bar, business-centrum, několik obchodů se suvenýry, jedinečná restaurace Duna (snídaně), restaurace Panorama s letní terasou, kavárna Espresso ve vídeňském stylu s letní terasou, pivnice s letní terasou. Ve čtyřpatrové budově se 2 výtahy je také kadeřník a kosmetický salon. Wi-Fi v hotelu gratis. Celková kapacita je 243 pokojů.

Vybavení pokoje

Hotel má celou řadu různých kategorií vzhledem k tomu, že se jedná o historickou budovu. V naší nabídce jsou pokoje kat. standard: koupelna (vana/sprcha, WC), dále minibar, sat-TV, telefon, rádio-budík a individ. nastavitelná klimatizace, internet (Wi-Fi). Pokoje mají výhled na vrch Gellért nebo na Dunaj. Další kategorie pokojů na vyžádání za příplatek.

Stravování

V hotelové restauraci Duna, snídaně - bufet.

Léčebné a wellnessové procedury poskytované hotelem

V termálních lázních Gellért, propojených přímo s hotelem se nachází krytý plavecký bazén, termální bazény zvlášť pro dámy a zvlášť pro pány, jacuzzi, sauna, pára, venkovní plavecký bazén s vlnobitím (v zimě mimo provoz), venkovní termální bazén a další wellnessové procedury jako masáže, solárium apod., jakož i léčebné procedury se poskytují za poplatek.

Poznámka

Parkování na veřejných parkovištích v postranní ulici hotelu (za poplatek). V době konání závodů Formule 1 (pravděpodobně 02.08.-05.08.2019) platí ceny pouze na vyžádání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0