Wellness pobyty - Budapešť

Danubius Hotel Helia****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC

Poloha

Hotel se nachází v centru města v Pešti, na břehu Dunaje, s výhledem na Markétin ostrov.

Popis hotelu

Moderní hotel ve skandinávském stylu s hotelovou halou, recepcí a prostorným lobby-barem, restaurací Jupiter s mezinárodní kuchyní a živou hudbou, kavárnou Neptun (část přímo u bazénu), business-centrem a velkým konferenčním zázemím, obchodem se suvenýry, sluneční terasou a parkovištěm. Hotelové Health spa - lázeňské centrum tvoří diagnostické oddělení a balneologické provozy vč. Vodního světa, tvořeného soustavou bazénů zásobovaných termální vodou z pramene Markétina ostrova: plavecký bazén (17 x 8 m, 26-28 °C), termální bazén (8x 5 m, 32-34 °C a 5x5 m, 36-38 °C), jacuzzi, parní kabina, sauna, infra-sauna. Dále je k dispozici salón krásy Helia (kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium) a Zubní klinika. Pro sportovní vyžití slouží Danubius Premier Fitness Club o rozloze 200 m2 vč. aerobik studia. Celková kapacita je 262 pokojů.

Vybavení pokoje

pokoje kat. Standard: koupelna (vana, WC), dále minibar, sat-TV, telefon, rádio-budík a individ. nastavitelná klimatizace, internet. Další kategorie pokojů za příplatek.

Stravování

V hotelové restauraci Jupiter, snídaně i večeře - bufet.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Lázeňské centrum na vysoké úrovni vč. diagnostického oddělení a vlastního balneologického oddělení poskytuje balneo- a hydroterapii (léčebné koupele, hydroxeur, podvodní trakce, uhličité koupele, vodní masážní postel aj.), mechanoterapii (léčebné masáže, indiv. a skupinová terapeutická cvičení), hydroelektroterapii, elektroterapii, zábaly (parafango), inhalace, oxygenoterapii aj.

Wellness-služby

Fitnesscentrum, masáže (sportovní, reflexní, thajské, anticelulitidní, lymfomasáže, tibetské medové, suchými kartáči, horkými ručníky aj.), aromatické koupele, zábaly a beauty-služby. Provoz Spa a Wellnesscentra je denně 06.30 - 21.30 (některé balneoprovozy mohou mít kratší provozní dobu).

Poznámka

Parkování na hotelovém parkovišti (za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek).

V době konání závodů Formule 1 (předběžně 02.08.-05.08.2019) a v době konání Sziget festivalu týden v srpnu, termín ještě není znám) jsou ceny pouze na vyžádání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0