Wellness pobyty - Bük - Bükfürdö

Hotel Piroska****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Bazén
Domácí mazlíčci povoleni
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Parkování zdarma
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Koupelna/WC
TV
Vysoušeč vlasů
Trezor

Poloha:

Hotel leží nedaleko populárních městských lázní Bük.

Popis hotelu:

hotel disponuje 88 pokoji, celková ubytovací kapacita hotelu je 210 osob. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, avšak umístěním přistýlek mohou být přizpůsobeny i většímu počtu osob (max. do 4). V hotelu jsou 3 apartmány a jeden pokoj pro tělesně postižené. Budova není bezbariérová.Převážná část pokojů má vyhlídku na zeleň hotelového parku.Ve stylovém komplexu budov zažijete bezstarostný odpočinek a zábavu díky kvalitní restauraci, vlastním zážitkovým lázním s třemi bazény, whirlpoolem, saunovým světem, léčebným oddělením a pestrou nabídkou wellness a jiných programů. V hale je dětský koutek se zajímavými hračkami pro zábavu dětí.Vedle dětského bazénu je vytvořen rodinný relaxační prostor s hračkami, chodítkem, a přebalovací místností pro komplexní zabezpečení nejmenších i v části wellness. Plavací plenky jsou do 2 let povinné, můžete si je zakoupit na recepci.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, trezorem, mini ledničkou, televizí, telefonem, vysoušečem vlasů, bezplatným wifi přístupem. Všechny pokoje mají přistýlku nebo rozkládací pohovku pro 1 nebo 2 děti. Pro děti je možné zapůjčení přebalovací podložky, dětské vaničky, ohřívač lahve, ohřívač vody a různé hračky. V letních měsících je možné využít omezeného počtu klimatizovaných pokojů za příplatek. V případě individuálního požadavku je možné zajistit antialergické pokoje (Himalájská solná stěna, antialergické ložní provlečení, bez roztočů a prachu), bezbariérové pokoje, i pokoje pro milovníky zvířat.

Stravování:

v hotelové restauraci Mandola - snídaně formou bufetu, večeře formou švédských stolů s maďarskými a mezinárodními gastronomickými specialitami. Zohlednění různých forem dietní výživy, citlivosti na mouku, laktózu apod. je možné.Zábavu pro návštěvníky zajišťuje živá hudba a pestré večerní programy, které se od jara do podzimu pořádají na kryté letní terase.

Procedury poskytované hotelem:

Ve wellnessové části vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, turbo-gejzírem, krční masáží a perlivou lázní zážitkové koupele, nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně a tepidárium. Efektivita parní lázně hotelu Pirožka je zvýšena zavedením aromaterapie, a nová barevná světla v tepidáriu podporují duševní i fyzickou regeneraci.Děti určitě ocení tobogan venkovního bazénu. Vedle dětského bazénu je vytvořen rodinný relaxační prostor s hračkami, chodítkem, a přebalovací místností pro komplexní zabezpečení nejmenších i v části wellness. Plavací plenky jsou do 2 let povinné, můžete si je zakoupit na recepci.

Poznámka:

Parkování zdarma na hotelovém parkovišti Pobyt s malými domácími zvířaty je možný po předchozí dohodě (za poplatek).

Bük - Bükfürdö - Hotel Piroska - Prodloužený pobyt
Bük - Bükfürdö
Hotel Piroska ****

Prodloužený pobyt

6 dní / 5 nocí / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2