wellness pobyty v lázních

Celldömölk

Nedaleko známého lázeňského místa Sárvár leží menší klidnější lázně Celldömölk. Městečko je jedinečné tím, že se nalézá na úpatí vyhaslého vulkánu Ság-Hegy. V okolí vede řada poutních a turistických cest včetně geologické a ornitologické naučné stezky, ale i Muzeum vulkánu.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Celldömölk
Pro ty, kterým vyhovují menší a klidnější lázně, ale chtějí využít komfortu propojení hotelu s termálními lázněmi, je Celldömölk ideálním místem. Vyzkoušejte alespoň krátký pobyt na 3 dny.

Cena zahrnuje

I za 4 dny si můžete odpočinout a načerpat novou energii, obzvlášť když máte hotel přímo propojený s lázněmi. Termální voda a velmi příjemný saunový svět Vám k tomu pomůže.

Cena zahrnuje

Využijte výhody, kdy platíte jen 4 noci a pobyt je 6 dní! Stihnete relaxaci v termální vodě, saunový svět i navštívit zajímavá místa v okolí.

Cena zahrnuje

Navštivte Celldömölk s jeho termálními lázněmi! Využijte výhody, kdy platíte jen 6 nocí a zůstaňte celý týden. Jen tak budete mít čas navštívit zajímavá místa v okolí.

Cena zahrnuje

Celldömölk

Centrum města, které je nazýváno“malý Mariazell“, je od lázní vzdáleno asi 1,5km (lze případně využít i místní autobus). Ve městě se konají pravidelné trhy, za návštěvu určitě stojí řada pamětihodností jako např. Benediktinský klášter, katolický kostel Svaté Panny Marie, ruiny opatského kostela. Za ochutnání stojí místní vína ze „sopečných vinic“. Okolí nabízí možnosti i k delším výletům - na Balaton, do Sárváru aj.

Vzdálenost Celldömölku od Prahy – 471 km, od Brna 272 km, od Ostravy 437 km.

Léčivé zdroje:

Termální voda obsahuje hydrogenuhličitan sodný, má jemný charakter.

Léčivé metody:

Koupele, zábaly, masáže.

Indikace:

Léčba onemocnění pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických operacích.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1