wellness pobyty v lázních

Györ

Na poloviční cestě mezi Vídní a Budapeští, nedaleko hranice s Rakouskem a Slovenskem leží město Györ. Po Budapešti se řadí na druhé místo mezi historicky významnými městy Maďarska. Získal evropskou cenu za ochranu historických budov s ohledem na velmi zdařilou rekonstrukci barokního městského centra. Návštěvníka zaujmou kostely, paláce, muzea, úzké uličky i domy s typickými rohovými balkony. Mezi nejznámější památky patří Biskupský palác s věží, Karmelitánský kostel i kostel sv. Ignáce, muzea v centru města vystavují umělecká díla, renesanční a barokní nábytek, keramiku apod. Přímo ve městě se nacházejí moderní termální lázně Rába, které byly otevřeny v roce 2004, ale jejichž historie sahá do roku 1931. V lázních je celkem 9 bazénů s průměrnou teplotou vody mezi 32 až 38C (plavecké, zážitkové, léčivé). Termální voda je účinná při léčbě revmatismu, kloubů a páteře, pohybového a trávicího ústrojí, gynekologických poruch a dýchacích cest.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Györ
Györ / Hotel Rába ***

Zastavení v Györu

3 dny / 2 noci / snídaně
Krátké zastavení v Maďarských lázních Györ je ideální pro dobití „baterek“. Třídenní pobyt v Hotel Rába City Center *** se snídaněmi a neomezeným využitím finské sauny a fitness v hotelu Vám pomůže nalézt ztracenou energii všedních dnů a odpočinout si od starostí.

Cena zahrnuje

Györ / Hotel Rába ***

Nevšední dny v Györu

5 dní / 4 noci / snídaně
Pětidenní pobyt v Maďarských lázních Györ, hotelu Rába City Center *** se snídaněmi. Součástí pobytu je 1 vstup do městských lázní. Dále můžete využít neomezený vstup do finské sauny a fitness v hotelu.

Cena zahrnuje

Györ

Město Győr je vzdálené od Prahy asi 404 km, od Brna 201 a od Ostravy 302 km.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1