wellness pobyty v lázních

Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló leží ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty neboli Velké nížiny pouze 21 kilometrů od druhého největšího města země, Debrecenu. Podobně jako v případě některých jiných lázní i lázně v Hajdúszoboszló jsou výsledkem neúspěšného hledání ropy (v roce 1925), které vedlo k objevu termálních vod. Vzdálenost těchto lázní od hraničního přechodu Rusovce/Rajka je 425 km.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální ráj AQUA SOL

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní wellness pobyt v Maďarských lázních Hajdúszoboszló v krásném Hunguest hotelu Sol **** s polopenzí a volnými vstupy do hotelového wellness centra, Hungarospa (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč.

Cena zahrnuje

Hajdúszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Termální týden AQUA SOL

8 dní / 7 nocí / polopenze
Wellness pobyt plný vody, termálů a atrakcí. Celý týden si můžete užívat hotelového wellness centra, Hungarospa lázní (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč, zapůjčený župan a připojení k internetu.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Termální voda, obsahující velké množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláštní temně hnědou barvu. Termální voda a bahno o teplotě 73-78°C obsahují také estrogen.

Léčebné metody:

Termální koupele, bahenní koupele a zábaly, mechanoterapie (masáže), elektro a magnetoterapie.

Indikace:

Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1