wellness pobyty v lázních

Harkány

Lázeňské město Harkány se středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu země, přímo vedle řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Chorvatskem (242 km od Budapešti). Při výkopech kanálu v r. 1823 došlo k objevení termálních pramenů, které měly léčivé účinky, a hned rok nato byly vystaveny první lázně. Dnes jsou Harkány vyhledávaným lázeňským místem turisty z celé Evropy. Centrum města tvoří vlastní termální lázně - areál v městském parku o rozloze 13,5 ha se šesti termálními bazény (35 - 37°C), pěti rekreačním bazény (25 - 35°C) a bazény pro děti (v letním období atrakce - tobogán, vířivky aj.).

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Harkány

Na skok v Harkány

3 dny / 2 noci / snídaně
Jedny z nejznámějších Maďarských lázní Harkány, Vás zvou na krátký třídenní pobyt. Ubytováni budete v Ametiszt hotel Harkány *** se snídaní. V ceně pobytu máte jednu celodenní vstupenku do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina) a parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Krátká dovolená v Harkány

6 dní / 5 nocí / snídaně
Pojeďte si odpočinout do nejznámejších lázní v Maďarsku! Šestidenní pobyt v Maďarských lázní Harkány, hotelu Ametiszt Harkány *** se snídaní a třemi celodenními vstupy do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina). Navíc parkování u hotelu je zdarma.

Cena zahrnuje

Rekreace v Harkány

8 dní / 7 nocí / snídaně
Kde budete trávit svou dovolenou? Pojeďte do lázní Harkány v Maďarsku a užijte si týden plný odpočinku a relaxace. Čeká Vás sedm nocí v Ametiszt Hotel Harkány*** se snídaní a čtyři celodenní vstupenku do Lázní Hárkány (využití wellness sekce lázní: sauna, jacuzzi, parní kabina).

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Místní termální léčivá voda je charakteristická vysokým obsahem síranů a sirouhličitanů, vyvěrá o teplotě 62°C a aplikuje se i jako pitná kůra.

Léčebné metody:

Především koupele a bahenní zábaly.

Indikace:

Lupénka, nemocí pohybového ústrojí, neplodnosti, revmatizmu, Bechtěrevovy nemoci, rehabilitace po úrazech.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0