Wellness pobyty - Hévíz

NaturMed Hotel Carbona****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
bar
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha:

NaturMed Hotel Carbona****superior se nachází v centru města Hévízu, nedaleko známého jezera.

Popis hotelu:

Hotel je obklopen 4,6ha velkým parkem. Celková kapacita je 261 klimatizovaných pokojů a apartmá. V hotelu je hostům k dispozici luxusní restaurace Attila s výhledem do zahrady (o víkendech s hudební produkcí), kavárna Platan a Juice Bar, terasa Viktoria (v provozu od jara do podzimu), bar Carolina s živou hudbou, u bazénu je malé občerstvení Neptun a louka s lehátky. Hotel má klimatizované konferenční prostory pro 200 osob. K vybavení hotelu patří rovněž nádherný bazénový komplex s vodní plochou přes 1000m2 (3 koupele a 5 bazénů – venkovní i vnitřní, vč. různých vodních atrakcí, Kneippova chodníku, sauny, aromakabiny, páry, tepidaria, solária, solné jeskyně, odpočívárny), termální římské lázně, fitness a zařízení pro léčení i pro wellness. Hotel poskytuje i sportovní vyžití jako výlety na kolech, turistiku, aqua- a fitnessprogramy – fitball, škola zad, pilates, cvičení pro ženy, flexi bar, aerobic, autogenní trénink skupinový, jóga skupinová, tenis (za poplatek). Hotel nabízí také kosmetické služby, manikúru, pedikúru, kadeřnictví a solárium.

Vybavení pokoje:

261 pokojů různých kategorií: standardní pokoje s klimatizací a balkónem, koupelnou s WC a sprchou nebo vanou, mají vysoušeč vlasů, župan, telefon, SatTV, rádio, minibar a safe. Pokoje kat. standard plus maji navíc luxusní koupelovou kosmetiku, pokoje kat. superior ještě také rychlo varnou konvici a soupravu na přípravu kávy nebo čaje (tyto kategorie za příplatek). Pokoje kat. apartmá jsou na poptávku a za příplatek. Většina pokojů je nekuřáckých. K dispozici jsou pokoje pro alergiky nebo hendikepované klienty (bez balkonu).

Stravování:

v hotelové restauraci formou bufetu, v nabídce je také dietní strava

Procedury poskytované hotelem:

Lázeňské oddělení se zaměřuje především na tradiční hévízskou léčbu na základě doporučení zkušených revmatologů a terapeutů (masáže, podvodní masáže, trakce, elektroléčbu, zábaly, hydroterapii, hydroxeur, rehabilitační cvičení individuální a skupinová, atd.). V rámci wellnessových programů jsou poskytovány masáže, aromatické koupele, koupele a zábaly z léčivých bylin, thalassoterapie, bio aloe vera procedury. Skutečný obraz Vašeho zdraví si můžete udělat na základě biofit-testu nebo termografického vyšetření.

Poznámka:

Parkování na hotelovém parkovišti a využití Wi-Fi (gratis).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0