wellness pobyty v lázních

Körmend

Resort Mjus World se nachází západně od Körmend – typického maďarského městečka (asi 12 tis. obyvatel) s množstvím udržovaných památek v historickém centru, krásným koloritem a velmi pěknou polohou díky řece Rába. Město leží asi 5 km od rakouské státní hranice, stejně tak jako od národního parku Őrség, který se určitě vyplatí navštívit. Na maďarské straně se dále nabízí prohlídka historického městečka Szombathely (nejstaršího města Maďarska) nebo Köszegu. Praha je vzdálena asi 490 km, Brno jenom 320 km.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Körmend

Zvýhodněný pobyt MJUS 4=3

5 dní / 4 noci / polopenze
Zvýhodněný pobyt v Maďarsku, v neobyčejném resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR na 5 dnů a 4 noci. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu. Samozřejmostí je zapůjčení županu na dobu pobytu a bezplatné využití Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Všední dny MJUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Pobyt během všedních dnů v Maďarsku, v nevšedním resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Prodloužený víkend MJUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Prodloužený víkendový pobyt v Maďarsku, v neobyčejném resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu. Samozřejmostí je zapůjčení županu na dobu pobytu a bezplatné využití Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Vánoční pobyt MJUS

4 dny / 3 noci / polopenze
Zažijte vánoční atmosféru v mimořádném hotelu. Využijte širokou nabídku bazénů, saun i dalších wellnessových zařízení …

Cena zahrnuje

Letní a sváteční pobyt MJUS

5 dní / 4 noci / polopenze
Pět dnů a čtyři noci v Maďarsku, v resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte bezplatné využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1