wellness pobyty v lázních

Lenti

Termální a léčebné lázně Lenti najdete v jihozápadní části Maďarska u rakouských a slovinských hranic.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lenti

Wellness Balance 3

3 dny / 2 noci / polopenze
Nemáte čas na týdenní pobyt v lázních? Pojeďte alespoň na krátký program v maďarských lázních. Ubytovaní budete v hotelu Thermal Balance****, po přípitku na uvítanou na Vás čeká neomezený vstup do termálních lázní Lenti s využitím všech bazénů, do hotelového wellnessu, fitka a využití dalších sportovních aktivit hotelu.

Cena zahrnuje

Wellness Balance 4

4 dny / 3 noci / polopenze
Krátké zastavení v Maďarských lázních Lenti je ideální pro "dobití baterek“. Čtyřdenní pobyt v Thermal hotelu Balance**** s polopenzí, neomezeným vstupem do termálních lázní Lenti s využitím všech bazénů, Parku Energie Svatého Jiří a hotelového wellnessu Vám pomůže nalézt ztracenou energii a odpočinout si od starostí, všedních dnů...

Cena zahrnuje

Wellness Balance 6

6 dní / 5 nocí / polopenze
Pojeďte na týdenní program v maďarských lázních Lenti! Ubytovaní budete v hotelu Thermal Balance****, po přípitku na uvítanou na Vás čeká neomezený vstup do termálních lázní Lenti s využitím všech bazénů, do hotelového wellnessu, fitka a využití dalších sportovních aktivit hotelu. Můžete si zde také vypůjčit kolo nebo hole na nordic walking.

Cena zahrnuje

Lenti

Velmi pěkný a moderně vybudovaný areál termálních lázní má plochu 8 ha. Krytá část je na ploše 3.500 m2 a nabízí kromě bazénu s termální vodou (je propojen s venkovním bazénem – obě části s celoročním provozem – teplota vody až 38oC) také plavecký bazén, bazén pro děti, brouzdaliště aj. – celkem 4 bazény. Samozřejmostí jsou prostory pro procedury wellness a medical wellness (masáže, zábaly aj.), které je možné na místě také zakoupit, nebo využít služeb kadeřníka či pedikúry. Ve vnitřní části je také vchod do Saunového světa (za poplatek), který disponuje množstvím saun, odpočíváren a ochlazovacích míst, které přecházejí částečně do venkovní části.

Venkovní areál je v provozu od května do září (v závislosti na povětrnostních podmínkách) a nabízí kromě termálního bazénu celkem 5 bazénů: dětský se skluzavkou a další, vč. velkého zážitkového bazénu s divokou řekou, masážními tryskami, masážními lavicemi a velkým tobogánem o délce 74 m (Anakonda). Jeho provozní doba je červen-srpen (opět dle počasí).

Velmi oblíbená je část venkovního areálu, kterou představuje Energetický park sv. Jiří (Park Szent György), který disponuje výjimečnou energií, objevenou začátkem tohoto tisíciletí. Pokud půjdete po vytyčených cestách, kde působí energetické dráhy, můžete během přestávek načerpat množství nové energie.

Vzdálenost do Lenti od Prahy – 505 km, od Brna – 370 km, od Ostravy – 520 km.

Léčivé zdroje:

léčivá voda s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku

Léčivé metody:

koupele, zábaly, masáže

Indikace:

nemoci pohybového ústrojí, kloubní zánětlivé potíže a opotřebení kloubů

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1