Wellness pobyty - Lenti

Thermal Hotel Balance****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu
Lenti

Poloha hotelu:

nově postavený hotel (z r. 2016) leží v těsné blízkosti termálních lázní, se kterými je propojen spojovací chodbou v 1. patře hotelu. Tato skutečnost představuje velkou výhodu hotelu, neboť vstup do termálních lázní je vždy součástí pobytu. Hotel je vzdálený asi 10 min. chůze od centra lázeňského města, kde se pořádají každý čtvrtek a sobotu místní trhy.

Popis hotelu:

moderní hotel má vlastní non-stop recepci, Lobby Bar, konferenční místnosti, 2 výtahy, hotelovou restauraci „L 16“ (regionální i mezinárodní kuchyně). Hotelové pokoje se nacházení v 1. – 3. podlaží, zatímco 4. patro hotelu je vyčleněno Sky baru a hotelovému wellness: zážitkový bazén 10x5 m, 33-350C, saunový svět – parní-, aroma- a finská sauna, fitness vč. kardio-přístrojů Techno-Gym (běžící pás, rotopedy aj.), odpočívárna a letní sluneční terasa s lehátky, ze které je krásný výhled do údolí řeky Zala. V hotelu je bezplatná půjčovna holí na nordic walking, vibračních kruhů, jízdních kol. K bezplatným službám také patří účast na sportovních aktivitách pořádaných hotelem (aquafitness, jóga, výlety aj.), dále pak nabídka služeb kadeřníka, manikérky a kosmetičky (vše za poplatek na místě). U hotelu je dětské hřiště, v hotelu pak dětský koutek. Hotel je zcela nekuřácký. Celková kapacita hotelu je 92 pokojů a 2 apartmány.

Vybavení pokoje:

všechny pokojí mají koupelnu s WC, minibar, trezor, SAT-TV, klimatizaci, WiFi, telefon, minibar a župan. Pokoje kat. Standard mají asi 28 m2, jsou se sprchou a bez balkonu a jsou určeny pro 2 osoby. Pokoje Superior o rozloze 28 m2 mají k dispozici vanu a navíc balkon a je v nich možné ubytovat až 3 osoby. Pokoje De Luxe mají 35 m2 zde jsou možné dvě přistýlky. Až 30 pokojů je možné propojit v rodinné pokoje.

Stravování:

v hotelové restauraci – snídaně a večeře bufet. Hotel nabízí také obědová menu, stejně jako restaurace Fregatt v lázních, kde je možné si nechat připsat útratu na hotelový účet. Ostatní konzumace se musí hradit v hotovosti na místě.

Procedury poskytované hotelem:

v hotelu je plně k dispozici hotelový wellness – viz. popis hotelu a dále je v ceně zahrnut volný vstup do termálních a léčivých lázní Lenti s léčivou vodou s obsahem hydrogenkarbovátu sodíku, která je vhodná pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, kloubních zánětových potíží a opotřebení kloubů. Park Energie Svatého Jiří leží ve styčných bodech blahodárných energetických linií, které společně s účinkem léčivé vody napomáhají lepšímu odpočinku, relaxaci a čerpání energie. Ve východních kulturách tento typ zemského záření – tzv. „linie Svatého Jiří“ nazývali dračími proudy. Tyto linie, zvané „nervové proudy” zeměkoule se v dávných časech a kulturách uctívali jako svaté. Kameny dlážděná část v parku ukazuje směr linií Svatého Jiří a „kolíky” značí jejich styčné body, kde je zemské záření nejsilnější. Na těchto místech je dobré strávit 20-30 minut, s možností prokombinovat to s odpočinkem, nebo menší procházkou.

Poznámka:

Parkování je možné na hotelovém parkovišti u hotelu (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není možný.

Lenti - Thermal Hotel Balance - Wellness Balance 6

Wellness Balance 6

6 dní / 5 nocí / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0