wellness pobyty v lázních

Lipót

Lipót je menší obec (ca 700 obyvatel) v Rábsko-mošonsko-šopronské župě v Mosonmagyaróvárském obvodě, která leží na tzv. Malém Žitném ostrově mezi Dunajem a Mošoňským Dunajem. První písemná zmínka o obci pochází z r. 1216, název obce je odvozen od jména prvního vlastníka – Lipóldta.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lipót

Na skok do Lipótu

3 dny / 2 noci / all inclusive
Třídenní pobyt v Maďarsku, lázních Lipót, hotelu Orchidea**** s all inclusive. V ceně pobytu máte denně i bezplatné využití hotelového wellness centra (vnitřní a venkovní termální bazén, 4 infrasauny, 1 finská sauna , fitness), dále budete mít zapůjčený župan a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Cena zahrnuje

Wellness Orchidea

4 dny / 3 noci / all inclusive
Krátké zastavení v Maďarských lázních Lipót je ideální pro "dobití baterek“. Čtyřdenní pobyt v hotelu Orchidea**** s all inklusive a neomezeným vstupem do hotelového wellness centra Vám pomůže nalézt ztracenou energii a odpočinout si od starostí, všedních dnů...

Cena zahrnuje

Pět dní Orchidea

5 dní / 4 noci / all inclusive
Kouzelné prostředí lázní Lipót nedaleko severozápadní hranice Maďarska, kouzelný hotel Orchidea****, kouzelný pobyt s výbornou stravou all iklusive a využitím hotelového wellness centra s vnitřním a venkovním termálním bazénem, 4 infrasaunami, finskou saunou a fitnessem.

Cena zahrnuje

Lipót

Poloha tohoto místa je předurčena milovníkům vodních sportů, cykloturistiky, jakož i turistiky a hlavně milovníkům termální vody, neboť Lipót je nejvíce znám díky místním termálním lázním, jejichž léčivé prameny jsou přiváděny až z hloubky 2200 metrů.

Místo je vzdálené asi 18 km od Mosonmagyaróváru, 395 km od Prahy, 183 km od Brna a 323 km od Ostravy.

Léčivé zdroje:

termální voda o teplotě 65oC obsahuje hydrogenuhličitan sodný, fluorid, jodid a další rozpustné látky.

Indikace:

degenerativní artritida, chronická zánětlivá onemocnění kloubů, onemocnění páteře, revmatické potíže, muskuloskeletální komplikace vzniklé po nehodách.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2