wellness pobyty v lázních

Szentgotthárd

Městečko Szentgotthárd (Svatý Gothard) leží na řece Rábě, blízko rakouských a slovinských hranic v nejzápadnějším výběžku Maďarska. Městečko čítá asi 9 tis. obyvatel a představuje také středisko slovinské menšiny. Díky moderním termálním lázním se zapsalo na maďarskou mapu oblíbených míst všemi vyznavači teplé termální vody, příjemného aktivního odpočinku a wellness.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Szentgotthárd

Wellness Gotthard Terme 2

3 dny / 2 noci / polopenze
Nechte starosti doma a vydejte se do maďarského městečka Szentgotthárdu. Krátký pobyt s polopenzí a využitím vstupu do termálních lázní Vás přivede na jiné myšlenky!

Cena zahrnuje

Prodloužený víkendový wellness pobyt Maďarsku, městečku Szentgotthárd. Ubytováni budete v krásném Gotthard Therme Hotelu*** s polopenzí a volným vstupem do termálních lázní St. Gotthard Spa & Wellness s využitím zařízení Aquaparku a tobogánů (Sauny a Wellnesss za příplatek na místě). Zapůjčení županu a parkování na hotelovém parkovišti zdarma.

Cena zahrnuje

Wellness Gotthard Terme 4

5 dní / 4 noci / polopenze
Pojeďte si užít do městečka Szentgotthárd čtyři dny plné odpočinku a wellness. Ubytování v krásném Gotthard Therme Hotel**** s polopenzí. Součástí pobytu je neomezený vstup do termálních lázní St. Gotthard Spa & Wellness s využitím zařízení Aquaparku a tobogánů.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

termální minerální voda s obsahem natrium-hydrogen-karbonátu a CO2.

Indikace:

léčba gynekologických nemocí, nemoci pohybového aparátu, nemoci krevního oběhu, doléčení po sportovních úrazech a k uvolnění svalstva.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1