wellness pobyty v lázních

Tapolca

Městečko Tapolca leží severně od jezera Balaton na úpatí 14 čedičových kopců, které jsou pokryty bohatými vinicemi. Je obklopeno dubovými, březovými a borovými lesy , které byly částečně přebudovány na krásné 5,7 hektarové parkově upravené lido (plážové koupaliště). K největším zajímavostem místa patří podzemní jeskynní jezero, po kterém se dá projet na člunu. Jeskyně byla objevena teprve na počátku 20.století. Podzemní jezero Várhegy je zásobováno mírně teplými prameny, které jsou nasyceny plynem. Lázeňské středisko Tapolca se vyznačuje příjemným, vyváženým klimatem i vynikající poklidnou atmosférou pro odpočinek. Významnou pamětihodností v Tapolce je romantický Mlýnský rybník s vodním mlýnem starým 200 let, který je dnes využíván jako hotel. Na břehu stojí socha básníka Jánose Batsányi (1763-1845), který se v městě narodil.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Tapolca
Zaplaťte tři noci, ale bydlet budete čtyři noci. A to v Maďarských lázních Tapolca, Hunguest hotelu Pelion **** s polopenzí a bohatým wellness vyžitím, jako je například wellness ostrov (vnitřní a venkovní bazény i s termální vodou. Provoz od května do září), vstup do léčebné jeskyně a saun.

Cena zahrnuje

Relaxace TAPOLCA

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si užít do Maďarských lázní Tapolca čtyři dny plné odpočinku a wellness. Ubytování v krásném Hunguest hotel Pelion **** s polopenzí. Hotel má vlastní léčebnou jeskyni přímo pod budovou, do které máte vstup a také můžete využít wellness ostrov (v létě) saunový svět atd.

Cena zahrnuje

Osminoční pobyt, ale platit budete pouze za šest nocí. To je výhodná nabídka Hunguest hotelu Pelion **** v Maďarsku, lázních Tapolca. V ceně jsou kromě polopenze navíc zahrnuty vstupy na wellness ostrov (od května do září), dále do léčebné jeskyně, saunového světa a na skupinové cvičení.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Termální voda vápenito-hydrogenuhličitanového typu (zemito-vápenitá směs obsahující jód, bróm a vápník), mikroklima jeskyně.

Léčebné metody:

Léčebné pobyty v jeskyni, termální koupele, masáže, zábaly, široká nabídka wellness a fitness programů.

Indikace:

Katarové dýchací potíže, jako koupelová kúra při chorobách vegetativního nervového systému, při neurotických potížích spojených s funkcí srdce, při vysokém krevním tlaku a při neurotických žaludečních potížích a vyčerpání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1