Wellness pobyty - Tapolca

Hunguest Hotel Pelion****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
zapůjčení županu

Poloha

Hotel se nachází v centru městečka, uprostřed čtyřhektarového parku přímo nad jeskyní, která je vhodná při léčení astmatu, alergií a dalších onemocnění dýchacích cest.

Popis hotelu

Hotel má lobby bar a prostornou restauraci, obchod s dárkovými předměty, business center, konferenční sály, kosmetiku, 2 hřiště na squash, 2 tenisové kurty (pod širým nebem), badmintonové hřiště, minigolf, půjčovnu kol. Vlastní balneo- a wellness centrum: vitální a termální bazén, dětský bazén (lehátka zdarma), hlídání dětí v mateřské školce s vlastním bazénkem a hernou, perličkovou lázeň, solárium, manikúru a pedikúru, sauna, infrasaunu, biosaunu s ochlazovacím bazénkem, parní komoru, masáže, fitness, tělocvičnu.

Vybavení pokoje

228 moderních pokojů kat. standard: klimatizace, koupelna s vanou a WC, sat-TV, telefon, WIFI , přípojka na internet (zdarma), trezor a minibar. K většině pokojů patří lodžie. V hotelu dále 8 apartmánů (za příplatek).

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně i večeře - bufet.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Zvláštností hotelu je léčebná jeskyně přímo pod budovou hotelu, která je přístupná podzemní chodbou. Mikroklimatické parametry ovzduší jeskyně jsou konstantní, ovzduší neobsahuje vnější agresivní faktory, je v podstatě bezprašné a má trvalou teplotu (14-16 °C). Vysoká vlhkost a mimořádná čistota vzduchu mají už samy o sobě léčivé a uklidňující vlivy (alergie, astmatické a další nemoci dýchacího ústrojí). Využití jeskyně, která je přístupná přímo z hotelu, je během dne v otvíracích hodinách (za poplatek), které jsou pondělí až sobota 13-18 hodin. Doporučená doba pobytu je denně 2 -3 hodiny Mimo jeskynní terapie a pulmologického vyšetření hotel poskytuje další procedury: bahenní zábaly, hydroterapii, inhalatorium, elektroterapii, léčebné masáže i léčení ženských potíží.

Poznámka

Parkování na parkovišti přímo před hotelem (zdarma). Pobyt domácích zvířat není povolen.

UPOZORNĚNÍ:

V termínu 13.04.2020 až 27.04.2020 bude z důvodu rekonstrukce mimo provoz zážitkový bazén, ostatní bazény budou v provozu bez omezení.

Tapolca - Hunguest Hotel  Pelion - Relaxace TAPOLCA

Relaxace TAPOLCA

4 dny / 3 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0