wellness pobyty v lázních

Brusno

Lázně Brusno najdete na mapě Slovenska v jeho pomyslném středu – nedaleko Banské Bystrice. Malé lázeňské městečko je na konci malebného horském údolí v nadmořské výšce ca 420 m.n.m. Prameny, které v tomto údolí vyvěrají, proslavily toto místo již od r. 1822, resp. od této doby se začaly prameny využívat k léčení. R. 1834 dochází k výstavbě prvních lázeňských objektů. Díky velkému zájmu o léčbu došlo ve 2. pol. 20.století k podstatnému rozvoji lázeňství, které vyvrcholilo v r. 1985 výstavbou nového lázeňského domu Poľana.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Brusno
Ponořte se na víkend do ticha přírody a požitků relaxace. 3 denní pobyt v Lázních Brusno s plnou penzí, masáží, zábalem nebo volným vstupem do bazénového komplexu vám pomůže vyčistit hlavu a rychle načerpat novou energii.

Cena zahrnuje

Výhodná nabídka do Lázní Brusno, které leží uprostřed nádherné slovenské přírody. V průběhu krátkého pobytu absolvujete 6 léčebných procedur, dopřejete si plnou penzi a dokonale odpočinete v bazénovém komplexu a saunovém světě.

Cena zahrnuje

Pohádkové Vánoce plné relaxace

5 dní / 4 noci / plná penze
Vánoce jako v pohádce urpstřed slovenských hor. Zažijte nezapomenutelnou atmosféru a užijte si pohodové Vánoce plně relaxace. Plná penze, 6 procedur a vstup do saun a bazénů jsou v ceně balíčku, stejně jako slavnostní vánoční galavečeře.

Cena zahrnuje

Hledáte klid a potřebujete si pořádně odpočinout? Seniorský pobyt na 4 noci je pro vás tou pravou volbou. V ceně máte kromě plné penze, láhve minerálky na pokoji a volného vstupu do bazénů a saun také 3 léčebné procedury denně.

Cena zahrnuje

Náročný rok potřebuje uzavřít relaxačním a odpočinkovým pobytem. Ten správný na vás čeká ve slovenských Lázních Brusno. Plná penze, volný vstup do bazénů a saun, 6 procedur a Silvestrovská večeře s programem, ohňostrojem a půlnočním rautem jsou v ceně.

Cena zahrnuje

Dopřejte si léčebný pobyt uprostřed přírody, denně 3 procedury, koupání a relaxace. Využijte naplno 6 dní s plnou penzí a volným vstupem do bazénů a saun.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

V areálu lázní se nachází 6 minerálních pramenů o teplotě 16-20 °C. Pramen Ludvík a Paula se nejčastěji využívají pro pitnou kúru, ostatní jsou aplikovány v oblasti vodoléčby.

Léčebné metody:

Koupele (bazén, sedací a vanové minerální koupele, perličkové koupele), vodoléčba (vířivé a přísadové koupele, skotské střiky, podvodní masáže, sauna, aj.), masáže (klasické, reflexní, masáže chodidel, japonská masáž SHIATSU), elektroléčba (diatermie, hydrogalvan, biolampa), léčebné cvičení a ostatní terapie (oxygenoterapie, plynové injekce, suché uhličité zábaly, parafinové a rašelinové zábaly, pitný režim aj.).

Indikace:

Choroby oběhového ústrojí (ischemická choroba srdeční, nemoci tepen končetin, stavy po trombózách), nemoci zažívacího traktu (vředy žaludeční, dvanácterníku, stavy po operaci žaludku, tenkého a tlustého střeva, stavy po operaci žlučníku, chronické nemoci jater), nemoci z poruchy látkové výměny (diabetes, obezita), nemoci pohybového aparátu, nemoci z povolání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2