wellness pobyty v lázních

Nový Smokovec

Obec Nový Smokovec se od poloviny 19. století formovala jako místo s lázeňským posláním a založil ji Mikuláš Szontagh, který původně pracoval jako lázeňský lékař ve Starém Smokovci.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Nový Smokovec
Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****
Chcete nabýt energii, nebo nabít baterky? Pojeďte si užít 4 denní lázeňský wellness pobyt na Slovensko do lázní Nový Smokovec, který leží ve Vysokých Tatrách. Každý den Vás po konzultaci s lékařem čeká lázeňská procedura a vstup do relax zóny s bazénem. 1x můžete využít i wellness.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****

Sezónní pobyt v Tatrách

5 dní / 4 noci / snídaně
Volný pobyt v lázních Nový Smokovec s volným vstupem do relax zóny s bazénem a jedním vstupem do wellness Vám dovolí prozkoumávat Vysoké Tatry způsobem, jakým chcete. Ubytování se snídaní si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských hotelů. Lázeňské procedury si můžete dokoupit dle Vašeho uvážení.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec / Hotel Palace Grand ****
Šestidenní pobyt na Slovensku v lázních Nový Smokovec určený pro seniory a starší klienty se speciálně voleným programem. Během pobytu po lékařské konzultaci Vás čeká osm lázeňských procedur. Během pobytu máte též k dispozici volný vstup do relax zóny s bazénem a polopenzi.

Cena zahrnuje

Nový Smokovec

Nový Smokovec leží v centrální části Vysokých Tater, přímo propojený se Starým Smokovcem a je jeho pokračováním ve směru na Štrbské Pleso. Stejně jako Starý Smokovec, je i Nový Smokovec vhodným výchozím bodem pro turistické a cykloturistické výlety, lyžování je možné na Jakubkovej Luke popr. na Hriebenku (ve Starým Smokovci). Vzhledem k poloze ve střední části Vysokých Tater je Nový Smokovec vhodný pro výlety i do dalších částí Tater např. Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Ždiar aj.

Přímo v místě naleznete několik restaurací, obchod, kavárnu, vinárnu, kino, bowling, půjčovnu lyží, lyžařskou školu aj.

Léčivé zdroje:

Základní léčebnou metodou je klimoterapie a aktivní pohyb klientů na čerstvém vzduchu spojený s procházkami a lehčími túrami. Tatranské klima se vyznačuje neobyčejnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slunečního svitu, sníženým atmosférickým tlakem, přiměřenou vlhkostí aj. Výhodou lázní je, že se nacházejí nad vrstvou prachové a dýmové zóny, čímž je dána vysoká čistota vzduchu, téměř bez bakterií a alergenů.

Léčebné metody:

Inhalace, masáže, hydroterapie, elektroléčba, magnetoterapie, oxygenoterapie, rašelinové obklady, plynové injekce, suchá uhličitá koupel, perličková koupel, skotské střiky, biotronová lampa, dechová, relaxační cvičení, léčebný tělesná výchova.

Indikace:

Choroby dýchacích cest, poruchy látkové výměny, duševní choroby, nemoci z povolání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1