Wellness pobyty - Piešťany

Esplanade Ensana Health Spa Hotel****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
hotelová garáž
restaurace / jídelna
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Komplex dvou budov Esplanade a křídlo Palace se nachází přímo na tzv. Lázeňském ostrově, je propojen s balneologickým komplexem a dále s budovy hotelu Spa Hotel Grand Splendid, vč. tzv. Společenského centra.

Popis resortu

Komplex čítá celkem 259 moderně zařízených pokojů v Esplanade včetně 15 apartmánů a 197 pokojů a 6 apartmánů typu junior suite v Palace. V komplexu jsou k dispozici výtahy, ordinace lékařů, společný balneo-provoz, 6 restaurací, z toho jedna a la carte (Calla) a nová Gallery restaurant, kavárna (Park Café), noční klub Retro Bar, letní terasa, Bridge club, Vodní a saunový svět (vnitřní a venkovní bazén s masážní stěnou, jacuzzi, 3 druhy sauny), dále kadeřnické a kosmetické studio, business-centrum s internetem, klientské centrum, shopping-centrum (suvenýry, módní obchody, zlatnictví apod.)

Vybavení pokojů

Budova Esplanade nabízí pokoje kat (komfort a premium - zrekonstruované) (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), WC, sat-TV, připojení na internet, minibar, telefon, trezor, župan, balkon. Dále apartmány (oddělené 2 pokoje).

Stravování

Snídaně, obedy, večeře - bufet,

Procedury poskytované resortem

Všechny lázeňské procedury se poskytují přímo v Balnea Health Spa.

POZNÁMKA

Parkování je možné přímo u hotelů (za poplatek), podzemní garáže (hotely Esplanade a Grand) za poplatek. Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek).

V Kongresovém centru se konají různá kulturní vystoupení a dále zde najdete další služby: kosmetiku, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, zubní ambulanci aj. Za Kongresovým centrem je v areálu Lázeňského ostrova 9-jamkové golfové hřiště. V tzv. „Napoleonských kúpeloch“ se poskytuje řada ambulantních procedur. Jejich součástí je mikroklimatická jódová solná jeskyně z přírodní mořské soli (v kombinaci s termální koupelí má unikátní léčivý účinek – za poplatek na místě).

Nabídka procedur je v neděli a během státních svátků SR limitovaná. Volný vstup je možný výhradně do bazénu resortu, ve kterém je host ubytován. Vstup do bazénu v jiných hotelích je pro ubytované hosty lázní se slevou 50 % ze základního vstupného.

Piešťany - Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Chuť Piešťan na 4 noci

Chuť Piešťan na 4 noci

5 dní / 4 noci / polopenze
AKČNÍ CENA 
od 7 930 Kč
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0