Wellness pobyty - Piešťany

Hotel Magnolia****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Domácí mazlíčci povoleni
Internet/WiFi
Restaurace
Výtah
Parkování za poplatek
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Poloha:

hotel Magnolia se právem označuje za hotel s nejlukrativnější polohou ve městě. Nachází se přímo na nábřeží řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, pod západním úbočím pohoří Považský Inovec, 3 min chůze od kúpelného ostrova. A zároveň ze začátku známe pěší zóny Alexandra Wintera a městských parků, které představují srdce Piešťan.

Popis hotelu:

Hotel prošel v r. 2016 částečnou rekonstrukcí a modernizací. V hotelu naleznete recepci, restauraci, kavárnu, výtah, pro pořádání kongresů a seminářů také velký kongresový sál a konferenční salonky s přímým vstupem na terasu.

Součástí hotelu je Relax centrum s bazénem (10 x 5 m), terasou, finskou saunou a infrasaunou, parní saunou, vířivkou.

WiFi připojení na internet je v celém hotelu.

Celý hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje:

celková kapacita hotelu je 120 pokojů. Námi nabízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, vana nebo sprcha, fén), SAT-TV, telefonem, WiFi a minibarem. Většina pokojů má balkon. K dispozici apartmány a 2 bezbariérové pokoje.

Stravování:

v hotelové restauraci, snídaně - bufet, večeře – bufet (v případě malého počtu klientů se podává večeře formou servírovaného menu)

Procedury poskytované hotelem:

RELAX CENTRUM:masáže (klasická, reflexní, medová, čokoládová, lymfodrenážní), zábaly (rašelinový, skořicový, čokoládový, cuhý zábal), sauny (infra, suchá, parní), rekreační bazén.

AMBULANCE REHAMED s.r.o.: Fyziotricko-rehabilitační ambulance pod vedením vedoucího lékaře MUDr. Jána Mašána, PhD., se zaměřením na diagnostiku z oblasti léčebné rehabilitace na onemocnění pohybového aparátu. Poskytuje léčebnou rehabilitaci především při onemocnění kloubního a svalového systému (bolestivé svalové úpony, artrózy, poúrazové změny kostí, kloubů a svalů), poruchy zad aj.Ambulance úrazové chirurgie zaměřená především na konzultační činnost poúrazových stavů řešená nejnovějšími moderními způsoby s možností dalších konzultací

Procedury: piešťanské bahno s parafínem, elektroléčba, laserterapie, magnetoterapie, plynové injekce, ultrazvuk, individuální léčebná rehabilitace, inhalace. Termální minerální koupel zrkadlisko a bahnisko - bahenní zábal na Kúpelném ostrově vzdáleném cca 3 min chůze.

Poznámka:

Parkování na hotelovém parkovišti hlídaném kamerovým systémem za poplatek nebo na veřejném parkovišti v Nálepkové ulici (za poplatek).Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání za poplatek 10 € / noc.

UPOZORNĚNÍ:

mokré procedury v pobytech budou nahrazeny suchými procedurami

Letní bonusy pro pobyty: 15.06.-20.09.2020

dárek pro děti při příjezdu

pátkové grilování na letní terase hotelu

večeře formou bufetu, dětský bufet

slané a sladké snacky, káva a nealko drinky každý den v čase 13 – 16 hod hudební vystoupení

každou sobotu vstup do balenologického muzea v Lázeňské dvoraně

na sluneční terase restaurace Regal Burger přímo v hotelu hranolky a nealko nápoj zdarma ke každému zakoupenému burgeru v čase 11 - 16hod

10% slevu na vodní dýmku Huka Spot

10% slevu na thajské masáže v Thai Massage centru přímo v hotelu

10% slevu na služby bowling centra Victoria

10% slevu na zapůjčení kol

Piešťany - Hotel Magnolia - Pobyt zdravý životní styl
Piešťany
Hotel Magnolia ****

Pobyt zdravý životní styl

5 dní / 4 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2