wellness pobyty v lázních

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice jsou často označovány za jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží uprostřed jehličnatých lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou - cca 15 km od Žiliny, v údolí říčky Rajčianky. Historie lázní je datována od r. 1376, kdy byla písemně zdokumentována existence místních termálních pramenů.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Rajecké Teplice
Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 2 noci

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní pobyt se snídaní v Rajeckých Teplicích, hotelu Skalka*** s malým lázeňským programem. Klasická masáž, rašelinový zábal. Během pobytu doporučujeme navštívit bazény v hotelu Aphrodite.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 3 noci

4 dny / 3 noci / snídaně
Wellness pobyt na čtyři dny ve Slovenských lázních Rajecké Teplice, hotelu Skalka se snídaní a programem určeným k regeneraci. Užívat si budete klasickou masáž a rašelinový zábal. V případě zájmu lze dokoupit polopenzi.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness pobyt 5 nocí

6 dní / 5 nocí / snídaně
Ideální wellness pobyt v Rajeckých Teplicích na šest dnů s wellness procedurami. Klasická masáž, rašelinová koupel, oxygen a vstup do vířivky, finské a parní sauny. V případě zájmu lze dokoupit polopenzi.

Cena zahrnuje

Mimovíkendový relax classic

3 dny / 2 noci / polopenze
Zvýhodnění třídenní pobyt v Rajeckých Teplicích na Slovensku s perličkovou olejovou koupelí, částečnou masáží těla a reflexní masáží chodidel. Navíc můžete využít volný vstup do Vodního světa a fitness centra. Ubytování s polopenzí si můžete vybrat v jednom ze dvou lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

Víkendový relax exclusive

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkendový pobyt Relax exclusive v Rajeckých Teplicích do Vás nalije ztracenou energii. Ubytování s polopenzí v jednom ze dvou čtyřhvězdičkových hotelů a aroma olejová masáž, exkluzivní masáž, vybrosauna a uhličitá koupel. K tomu volný vstup do vodního a saunového světa včetně fitness centra.

Cena zahrnuje

Rajecké Teplice / Activity Park Hotel Skalka ***

Wellness klasik pobyt 6 nocí

7 dní / 6 nocí / snídaně
Dopřejte si 7 dní v Rajeckých Teplicích v hotelu Skalka. Během pobytu si užijete 2x hydroterapii (vířivou koupel, finskou a parní saunu), klasickou masáž, rašelinový zábal, 2x masážní křeslo, 2x oxygen, nefritové lůžko, ale i termální bazén v Aphrodite. V případě zájmu lze dokoupit polopenzi.

Cena zahrnuje

Všední dny relax classic

6 dní / 5 nocí / polopenze
Zvýhodněný šestidenní lázeňský pobyt ve všední dny v Rajeckých Teplicích na Slovensku s polopenzí a lázeňskými procedurami jen pro Vás. Odpočiňte si ve všední dny a užijte si pět různých masáží a koupel. Dále ve volném čase máte volný vstup do vodního a saunového světa a také do fitness centra.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Prameny s termální, hydrouhličitanovo-vápenato-hořečnatou vodou o teplotě 38 °C.

Léčebné metody:

Vodoléčba (koupele – bazénové, vanové, perličkové, uhličité), elektroléčba (interferenční proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, laser aj.), masáže (klasické, relaxační, aromaterapeutické, reflexní aj.), manuální terapie, plynové injekce, parafínové zábaly, kyslíková terapie, sauna, solárium, kondiční a rekondiční cvičení aj.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí, nervová onemocnění, nemoci z povolání, ženské nemoci.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1