Wellness pobyty - Rajecké Teplice

Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Výtah
Bar
Parkování zdarma
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Klimatizace
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů
Župan
Trezor

Poloha:

lázeňský hotel je v těsné blízkosti hotelu Aphrodite, se kterým je spojen ve 2.podlaží spojovacím koridorem. Je obklopen lázeňským parkem a okolními zalesněnými kopci.

Popis lázeňského hotelu:

moderní budova, jejíž vnitřní interiérové řešení ctí jméno bohyně, které má hotel ve svém názvu. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni: 4-podlažní budova s výtahem, recepcí, hotelovou restaurací, denním a nočním barem, bezplatným WiFi v celém hotelu.

Přechodem vnitřním koridorem do hotelu Aphrodite na Vás čeká vnitřní Vodní svět (termální plavecký bazén 31 °C, relaxační termální bazén o teplotě 38 °C) a Saunový svět (soustava několika saun: 3x parní (arabská, bylinková, solná), 1x finská, 1x mentolová), tepidárium, vč. relaxačního a odpočinkového zázemí a fitness-centra.

Venkovní Vodní svět ve stylu antických lázní Vás přenese v čase, když si budete užívat 5 bazénů (740 m2 vodní plochy) – sedací kruhový bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, relaxační bazén s vodopádem ­ situovaný pod skálou, turecká koupel s 2 bazény (o teplotě 40 °C a 20 °C). Samoobslužná restaurace Apolón Vás v čase předese zpět do dnešní doby, ale Vaše zážitky jen více umocní.

Nově areál doplňuje Natural Spa s vnitřní částí (Kneippův chodník, infrasauna, relaxační proplouvací bazén 35 - 36 °C, relaxační místnost) a venkovní část (venkovní bazén 40 °C, přírodní studený bazén, ochlazovací bazén, biosanárium, sauna rituál, reflexní chodník). V čase od 17.00 hod. je do části areálu Natural Spa vstup možný pouze bez plavek (2 venkovní bazény, 2 venkovní finské sauny, ochlazovací bazének, odpočinková louka).

Vybavení pokoje:

V naší nabídce najdete pokoje kategorie komfort zařízené antickým nábytkem s koupelnou (sprcha, fén, WC), SAT-TV, minibarem, trezorem, klimatizací, Wi-Fi internetovým připojením, županem a trepkami. Za příplatek je možné rezervovat pokoje superior, de luxe a suite (prostornější).

Stravování:

v hotolové restauraci v přízemí hotelu: snídaně, obědy a večeře – bufet.

Procedury poskytované lázeňským hotelem:

jsou poskytovány v hotelu Aphrodite - procedury s využitím minerální vody (koupele), podvodní masáže, hydromasážní vany - Biarritz, Atlantis, klasické, aromatické a speciální masáže, oxygenoterapie, elektro a magnetoterapie, parafín, parafango – viz. popis hotelu.

Poznámka:

Parkování na kamerově hlídaném parkovišti za hotelem (zdarma). Pobyt domácích zvířat není povolen.Možnost využití vodního a saunového světa v den odchodu do 14ti hod.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1