Wellness pobyty - Sklené Teplice

Lázeňský dům Goethe***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Bazén
Internet/WiFi
Výtah
Parkování zdarma
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Koupelna/WC
Minibar
TV
Župan

Poloha:

lázeňský dům se nachází uprostřed lázeňského parku, nedaleko všech ostatních objektů.

Popis lázeňského domu:

nově zrekonstruovaná dvoupodlažní budova, která zajišťuje nejvyšší standard ubytování zařízené v historickém stylu (celkem 45 lůžek), v nabídce je i nově vybudovaný apartmán zařízený v barokním stylu a poskytuje klientům max. komfort (na vyžádání). Vstup do lázeňského domu vede přes zrekonstruovaný lázeňský pavilon - dnes historická kavárna Kursalón (internetové WIFI pokrytí). Lázeňský dům je spojen s menším termálním bazénem, jsou zde poskytovány vodoléčebné procedury a Thajské masáže. V domě se nachází i centrální recepce a přijímací kancelář. K dispozici jsou další zařízení areálu: bowling se 2 dráhami a kavárnou, Pizzerie, lázeňský salon, letní terasa s nabídkou tanečních večerů, venkovní letní koupaliště.

Vybavení pokoje:

standardní pokoje se sprchou, WC, sat-TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem/lednicí, županem.

Stravování:

je poskytováno v nedalekém LD Alžbeta (ca. 150 m), snídaně - bufet, oběd i večeře - menu (výběr ze 5 druhů jídel a salátový bufet).

Procedury:

kromě v.u. procedur jsou ostatní poskytovány v jednotlivých lázeňských objektech (ca. do 100 m): Kúpelný dom Márie Terézie (vnitřní termální Kúpel Marie Terezie, solárium, cvičící rehabilitační přístroje), Banský kúpel (cvičení, plavání), evropský unikát Jaskynní kúpel (unikátní přírodní výtvor - tzv. Parenica - termální koupel přímo v travertinové jeskyni - 42°C, dále jeskynní relaxační místnost, masážní křesla, masáže, fitness, rašelinové zábaly). Další procedury v nabídce lázní: královská masáž, masáž lávovými kameny, rituální masáž, budova Solné jeskyně s nově vybudovanou rodinnou saunou aj.

Poznámka:

Parkování u Lázeňského domu je zdarma. Pobyt domácích zvířat není povolen.

Sklené Teplice - Lázeňský dům Goethe - Relaxační víkend pro dva
Sklené Teplice
Lázeňský dům Goethe ***

Relaxační víkend pro dva

3 dny / 2 noci / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1