Wellness pobyty - Turčianské Teplice

Lázeňský dům Veľká Fatra****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Výtah
Garáž
Parkování zdarma
Parkování za poplatek
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Balkon
Internet/WiFi
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů

Poloha:

lázeňský dům Veľká Fatra leží na okraji velkého lázeňského parku a v těsné blízkosti ostatních objektů lázní.

Popis lázeňského domu:

5-ti patrová budova s výtahy, kterou tvoří dvě části – jedno křídlo budovy s ubytování v kat. *** a v druhém křídle je ubytování v kat. **** s pokoji kat. superior (najdete v naší nabídce). Mezi oběma částmi se nachází venkovní termální plavecký bazén (25 m, 280C) V komplexu obou budov najedete recepci s lobby-barem, jídelnu, restauraci Maximilian, moderní společenský sál, kosmetiku, pedikúru/manikúru, kadeřnictví, internetový koutek, lékárnu, několik menších obchůdků a fitness-centrum. Samozřejmostí je pokrytí WiFi – zdarma.Na vlastní balneorecepci budete obslouženi při čerpání procedur – lázeňských či wellness. K dispozici je ordinace lékařů (24 hod. služba), moderní lázeňsko-rehabilitační oddělení s vnitřním sedacím termálním bazénem.

Vybavení pokoje:

Moderní pokoje Superior v nové části lázeňského domu jsou vybaveny koupelnou (vana, fén, župan), WC, SAT-TV, rádiem, telefonem, lednicí, bezpečnostní schránkou, WiFi, balkonem nebo terasou.

Stravování:

v hotelové jídelně, snídaně, oběd i večeře - vždy bufet (možnost dietní a dělené stravy).

Procedury poskytované lázeňským domem:

procedury se poskytují přímo v lázeňské domě – lékařská služba a komplexní lázeňské služby – koupele (vanová, rašelinová, bahenní, bylinná, smaragdová, minerální aj.), skotské střiky, vířivka, sedací termální bazén, masáže (klasická, reflexní masáž chodidel, lymfomasáž, anticelulitidní masáž, shia-tsu, medová, lávovými kameny aj.), termoterapie, zábaly, obklady, léčba zlatem, fyzioterapie – skupinová cvičení, a další.

K dispozici jsou dále služby Spa & Aquapark. Spa centrum má vlastní vchod, recepci, za kterou následují šatny, dále rehabilitační bazény: tzv. Ľudový kúpel´ - rehabilitační bazén s termální vodou 33 °C (22 délka), s hydromasážními tryskami, chrliči, dále tzv. sedací Červený kúpel´ - bazén s termální, silně mineralizovanou vodou o teplotě 38 °C (dětem do 12 let není vstup povolen), a vířivku pro 8 osob o teplotě 35 °C. Součástí Spa je bylinková parní sauna, masážní kabiny, vč. Ayurvedy a separátní zóny pro proceduru Rasul (zábaly z Mrtvého moře, nebo kaolinový zábal, či zábal z mořských řas, aplikovaný v suché sauně a následně v parní sauně). Dále se zde poskytují kosmetická ošetření za použití speciální kosmetiky. V centru je k dispozici snack-bar. Spojovací chodba nás přivede do Aquaparku, který má vlastní vchod s recepcí, šatnou, dvěma bary s možností občerstvení, vnitřní velkokapacitní vířivkou, klidovými zónami, vnitřními tobogány, a dále ­vstupem do venkovního termálního bazénu s celoročním provozem (25 metrů délka, masážní trysky, chrliče vody). V létě je dále k dispozici bazén s atrakcemi - divoká řeka, houpací záliv, tobogány aj.), jakož i dětský bazén se skluzavkou, sluneční terasy a klidové lehátkové zóny.

Poznámka:

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti u lázeňských domu (za poplatek) Pobyt domácích zvířat není povolen. Lázně nabízejí bohatý kulturní program, organizovaný celý rok, navíc v létě se pořádá Lázeňské kulturní léto, dále sportovní vyžití (kurzy jógy, aerobiku, stolní tenis, minigolf aj.)

Turčianské Teplice - Lázeňský dům Veľká Fatra - Wellness

Wellness

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2