Wellness pobyty - Čatež

Hotel Čatež***

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha:

hotel leží uprostřed areálu v blízkosti ostatních hotelů a nedaleko soustavy termálních koupališť Thermal Riviera. Všechny objekty v areálu jsou vzájemně propojeny chodbami.

Popis hotelu:

zrekonstruovaný hotel má recepci, lobby bar, restauraci, internetový koutek, vlastní bazénový komplex (vnitřní bazén, vířivka, vnější bazén s termální vodou s podvodními masážními tryskami a celoročním provozem), medicínské SPA oddělení (non-stop lékařská služba, lázeňské procedury - rehabilitační fitness, elektorterapie, hydroterapie, termoterapie, masáže aj.) a wellness oddělení (péče o pleť a tělo, ayurveda, solárium, pedikúra, manikúra, depilace, privátní sauna a suite pro dvě osoby – moderně a nápaditě zařízené, kde lze absolvovat luxusní relaxační rituály ve dvou). Spojovací chodbou je možné se dostat k využití dalších zařízení (fitness aj.).Další součástí je Sauna-Park (finská, turecká, bio-sauna).

Vybavení pokoje:

moderně zařízené, klimatizované pokoje s terasou v přízemí, od 1. patra s balkonem, mají koupelnu (sprcha, vysoušeč vlasů, WC), SAT-TV, telefon, trezor, minibar, připojení na internet.

Stravování:

v hotelové restauraci: snídaně a večeře – bufet.

Procedury poskytované hotelem:

viz. popis hotelu a dále Thermal Riviera (12.000m² vodní plochy). Areál je rozdělen na „Letní Termální Rivieru“ – 10 venkovních bazénů, řada vodních atrakcí, ostrovů, vodních parků pro děti, 450-ti metrová řeka, vlnobití, skluzavky, whirlpooly, tobogány a jezírka, dále pak s plochami na slunění, trampolínami, mini-golfem, volejbalovými hřišti, indiánská vesnice, pirátský přístav atd. Tato část je otevřena od konce dubna do konce září. Vstupné do Thermal Rivery je vždy jednorázové (nelze vyjít a na stejné vstupné se vrátit). Další část je tzv. „Zimní Termální Riviera“, která má 1.800m² kryté vodní plochy v bazénech s whirlpooly, dále je zde tzv. divoká řeka, tobogány, bazény pro děti, bazény s vlnobitím a další atrakce (saunapark – 8 druhů saun, sluneční terasa, restaurace a snack-bary).

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný, zapůjčení županu za poplatek cca € 4,30/den.

Čatež - Hotel Čatež - Terme Čatež na zkoušku

Terme Čatež na zkoušku

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0