Wellness pobyty - Čatež

Hotel Toplice****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha:

hotel leží v lázeňském areálu v blízkosti ostatních hotelů a v bezprostředním sousedství soustavy termálních koupališť Thermal Riviera. Všechny objekty areálu lázní jsou propojeny chodbami.

Popis hotelu:

moderní komfortní hotel s přímým propojením se "Zimní Rivierou" (největší soustava krytých bazénů ve Slovinsku), Saunaparkem, Thai-centrem s thajskými masážemi a sportovním centrem (tenis, bowling, squash, fitness, badminton, stolní tenis). Hotel nabízí částečně klimatizované prostory, recepci, hotelovou restauraci spojenou s tropickou zahradou, Pub Cabana Cafe, internetový koutek, dětský koutek a minikasino pro mládež, kongresový sál, hotelové parkoviště.

Vybavení pokoje:

hotel má kapacitu 131 pokojů dvou- nebo trojlůžkových (dvoulůžkové s možností přistýlky), 4 apartmá a 4 suity. Moderně zařízené, klimatizované pokoje s balkonem kat. superior mají koupelnu (sprcha, vysoušeč vlasů, WC), SAT-PAY-TV, telefon, minibar, trezor, připojení na internet, většina pokojů má balkon. Pokoje kat. *** se nachází v depandanci Residence (ceny na vyžádání).

Stravování:

v hotelové restauraci spojené s tropickou zahradou, snídaně a večeře formou bufetu.

Procedury poskytované hotelem:

viz. popis hotelu a dále Thermal Riviera (12.000m² vodní plochy). Areál je rozdělen na „Letní Termální Rivieru“ – 10 venkovních bazénů, řada vodních atrakcí, ostrovů, vodních parků pro děti, 450-ti metrová řeka, vlnobití, skluzavky, whirlpooly, tobogány a jezírka, dále pak s plochami na slunění, trampolínami, mini-golfem, volejbalovými hřišti, indiánská vesnice, pirátský přístav atd. Tato část je otevřena od konce dubna do konce září. Vstupné do Thermal Rivery je vždy jednorázové (nelze vyjít a na stejné vstupné se vrátit). Další část je tzv. „Zimní Termální Riviera“ má 1.800m² kryté vodní plochy v bazénech s whirlpooly, dále je zde tzv. divoká řeka, tobogány, bazény pro děti, bazény s vlnobitím a další atrakce (saunapark – 8 druhů saun, sluneční terasa, restaurace a snack-bary).

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný, zapůjčení županu za poplatek cca € 4,30/den.

Čatež - Hotel Toplice - Hotel Toplice na zkoušku

Hotel Toplice na zkoušku

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0