wellness pobyty v lázních

Moravské Toplice

Termální lázně Moravske Toplice se nachází v severovýchodním cípu Slovinska nedaleko maďarských a rakouských hranic v oblasti nazývané Prekmurje (Zámuří), podle řeky Mury, která zde protéká. Oblast je rovinatá a zemědělsky velmi využívaná a svůj věhlas získala nejen díky lázním, ale i díky zdejšímu vínu. Centrem regionu je Murska Sobota, která je od Moravskych Toplic vzdálená jen asi 8 km.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Moravské Toplice
Moravské Toplice / Hotel Termal ****

TERME 3000 všední dny 2

3 dny / 2 noci / polopenze
I ve všední dny můžete relaxovat. Pojeďte do slovinských lázní MoravskéToplice do hotelu Thermal s volným vstupem hotelových termálních bazénů a termálního parku Terme 3000. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Termal ****

TERME 3000 víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Krátký víkendový pobyt ve slovinských termálních lázních Moravské Toplice Vám pomůže odpočinout si po pracovním vypětí. Pojeďte relaxovat do hotelu Thermal s volným vstupem hotelových termálních bazénů a termálního parku Terme 3000. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
Necháte se rádi hýčkat tím nejlepším? Pak jistě nepohrdnete třídenním pobytem ve všední dny v jednom z nejlepších slovinských hotelů Prestige Livada v Moravských Toplicích s polopenzí a neomezeným využitím hotelových bazénů, termálního parku Terme 3000, saunového světa i fitness.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****

LIVADA TERME 3000 víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Slovinské lázně Moravské Toplice Vás zvou na třídenní víkendový pobyt do hotelu Prestige Livada s polopenzí. Abyste si užili lázní, máte denně volný vstup do termálního parku Terme 3000 i do hotelových termálních bazénů. Taktéž můžete využít hotelové fitness centrum, zapůjčeného županu a Wi-Fi připojení.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Termal ****

TERME 3000 všední dny 3

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si užít čtyřdenní wellness pobyt ve všední dny do slovinských lázní Moravské Toplice. Ubytování v hotelu Termal s polopenzí, volným vstupem do hotelových bazénů a termálního parku Terme 3000.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Termal ****
Prodloužený víkendový pobyt ve Slovinsku? Nabízíme Vám takový v Moravských Toplicích v hotelu Termal. Vedle volného vstupu do termálních bazénů hotelu a vstupu do finské sauny, máte i neomezený vstup do termálního parku Terme 3000 s 11ti bazény.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
I za 4 dny si můžete odpočinout a načerpat novou energii, obzvlášť když máte hotel s vlastními bazény a možností vstupu do termálního parku. Kromě toho i volné vstupy do saun hotelu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice / Hotel Livada Prestige *****
Máte rádi termální vodu? Pojeďte si ji užít do Hotelu Livada Prestige v Moravských Toplicích. Vedle neomezeného vstup do hotelových bazénů máte volný vstup i do termálního parku Terme 3000. Současně s tím můžete užívat i saunový svět hotelu a denně pro vás bude na recepci připraveno čerstvé ovoce.

Cena zahrnuje

Moravské Toplice

K objevení termálních pramenů došlo v 50. letech minulého století, kdy v oblasti byly prováděny průzkumné vrty při hledání ložisek ropy. Zdejší prameny vyvěrají z hloubky až 1500 m a mají velmi unikátní složení. Pro své zabarvení bývají někdy nazývány „černým zlatem Moravských Toplic“ nebo také „černou vodou“. Tato voda je vysoce koncentrovaná, obsahuje natrium-chlorid-karbonát, je slaná, kalná a je trochu cítit naftou. Díky svému složení a teplotě 72 °C má blahodárné léčebné účinky.

Po objevení pramenů byly na místě postaveny lázně, které procházely průběžně modernizací a dnes jsou tvořeny velmi moderním komplexem Terme 3000, který je největším rekreačním střediskem ve Slovinsku.

Termální komplex Terme 3000

Velmi moderní komplex Terme 3000, přeneseně „lázně pro třetí tisíciletí“ je uzavřený areál se soustavou 11 vnitřních a venkovních bazénů s celkovou vodní plochou přes 3.000 m2. Ve vybraných bazénech je tzv. „černá termální voda“, nebo filtrovaná termální voda. Vnitřní termální bazénový svět byl před časem nově rekonstruován a nabízí v jednom otevřeném prostoru vodní plochy ve dvou úrovních – v přízemí a v prvním patře. Je zde také moderní saunový svět s parní, finskou a infra saunou, spolu s ochlazovacími a odpočinkovými zónami.Komplex dále disponuje celou řadou vodních atrakcí, jako jsou vodopády, gejzíry, masážní trysky, skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, rodinné skluzavky, skokanský můstek, toboganová věž s několika tobogány včetně Kamikaze se 14m volným pádem a Aqualoop s 360° smyčkou, v němž zažijete vyšší zrychlení, než v závodním autě a přetížení 2,5 G.V areálu je také dětská louka „Čápa Vikiho“ s pískovištěm, trampolínami a skákacím hradem. Nad venkovními bazény se dá „proletět“ na čapí zip-line. V neposlední řadě je v areálu také dostatek občerstvovacích a restauračních míst.Venkovní bazény včetně skluzavek a tobogánů jsou v provozu jen v letním období, resp. od 01.05. do 15. 9.

V areálu termálního komplexu se nacházejí hotely Livada Prestige, Ajda a Termal, které jsou s termálními lázněmi propojeny tzv. „Mostem zdraví a blaha“. Ten je zastřešený, takže hosté mohou za jakéhokoliv počasí procházet jen v županu. Součástí hotelu Termal je Medico-Wellness-Centrum Thermalium, jež zajišťuje komplexní léčebně-lázeňský servis, wellness procedury a kosmetické služby.V komplex se dále nachází několik samostatných apartmánů, bungalovy a camping. Pro sportovní vyžití jsou zde volejbalová, basketbalová a fotbalová hřiště a tenisové a badmintonové kurty. Přímo u hotelu Livada se nachází oblíbené 18-ti jamkové golfové hřiště a po okolí vede mnoho stezek pro nordic walking.

Léčivé zdroje:

typickým a specifickým léčivým zdrojem je tzv. „černá termální voda“, která je vysoce koncentrovaná, má teplotu 72 °C, obsahuje natrium-chlorid-karbonát a je kalná, slaná a je velmi lehce cítit naftou.

Léčebné metody:

hydroterapie, kinezioterapie, elektroterapie, mechanoterapie, termoterapie, inhalace, akupunktura.

Indikace:

revmatismus (artróza), chronická zánětlivá revmatická onemocnění, poúrazové a pooperační stavy – pohybový aparát, osteoporóza, kožní onemocnění (lupenka), nemoci plic, gynekologické nemoci.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0