wellness pobyty v lázních

Podčetrtek

Nedaleko hranice s Chorvatskem u řeky Sotla najdete krásný, trochu zapomenutý kraj s výjimečným bohatstvím - termálními prameny, jichž využívali již staří Římané. O malebném Podčetrteku se říká, že po jeho návštěvě se každý cítí jako znovuzrozený. Svým dílem k tomu přispívá i moderně vystavěný areál Terme Olimia, který sestává ze tří propojených hotelů – Sotelia, Breza, Rosa, bungalowové vesničky Lipa a tzv. Wellnesscentra Termalija.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek
Podčetrtek / Hotel Breza ****

Ochutnávka -3 všední dny!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní relaxační pobyt v hotelu Breza, který je součástí Terme Olimia ve slovinském Podčetrteku. Stravování je formou polopenze. V ceně pobytu je bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupní dny jsou neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Víkend v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness víkend ve slovinských lázních Terme Olimia Vám pomůže odpočinout si po pracovním týdnu. Pojeďte relaxovat do hotelu Breza s polopenzí a bezplatným vstupem do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna a dále buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Účastnit se můžete skupinového cvičení.

Cena zahrnuje

Sotelia – dopřej si ji!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve slovinských lázních Podčetrtek v hotelu Sotelia**** vyzývá, abyste si dopřáli - tak si dopřejte! V ceně pobytu je ubytování s polopenzí a také bezplatný vstup do Welleness centra Termalija Relax (bazény) a 1 km vzdáleného Termálního parku Aqualuna i bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupními dny pobytu jsou výhradně neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

4 všední dny v Breze

4 dny / 3 noci / polopenze
I za 4 dny si můžete odpočinout a načerpat novou energii, obzvlášť když máte hotel propojený s lázněmi. Termální voda a velmi příjemný saunový svět Vám k tomu pomohou. Slovinsko, lázně Terme Olimia, Hotel Breza****.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

5 dní v Breze

5 dní / 4 noci / polopenze
Nechte starosti doma a vydejte se do oblíbené slovinské destinace - lázní Terme Olimia. Krátký pobyt s polopenzí a využitím vstupu do úžasných termálních lázní včetne saunového světa i Vás přivede na jiné myšlenky!

Cena zahrnuje

Sotelia – 4 všední dny

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyři dny v lázních není příliš mnoho, ale pokud déle nemůžete, je to pro Vás ideální nabídka. Denně můžete zajít do Wellenss centra Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalij nebo do bazénů Termalija Family Fun, účastnit se na aktivitách jako vodní aerobic, „Good morning gymnastika“, využití fitness studia. Ubytování s polopenzí v nádherném hotelu Sotelia****.

Cena zahrnuje

Pětidenní relax v Podčetrteku v termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám dodá ztracenou energii a chuť do života. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Podčetrtek

Ve Wellness centru Termalia se nachází v části Termalija Relax více než 2000m² vodní plochy ve vnitřních a vnějších bazénech, whirlpoolech, vodopádech, perlivých a masážních bazéncích. Kolem bazénů se rozkládají odpočinkové zóny s lehátky, bistra s občerstvením a restaurace. Termalija Family Fun je pak určena hlavně dětem – zábavné hry, hřiště, kino, fotbálek aj.

Součástí tohoto centra je také Saunový park s 9 druhy saun, množstvím odpočinkových zón, vířivek, ochlazovacích zón, vč. nudistické terasy.Dále je zde k dispozici fitness, solárium, dětský koutek aj.

Ve vzdálenosti asi 1km od Terme Olimia se nachází Termální park Aqualuna (na 3000m² vodní plochy - bazény s termální vodou, atrakce jako tobogány, trysky, vodopády a řada dalších). V jeho těsném sousedství najdete Camping Natura *****, vč. bungalovů.

Využití těchto všech zařízení je částečně zahrnuto do ceny ubytování, částečně je za poplatek na místě.

Léčivé zdroje:

magnesium-kalcium-hydrogenkartonátové termální prameny (24–36oC) - solanka

Indikace:

revmatické nemoci, kožní nemoci, poruchy krevního oběhu, pooperační léčba poranění kostí a svalů, onemocnění periferního nervového systému.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0