wellness pobyty v lázních

Podčetrtek

Nedaleko hranice s Chorvatskem u řeky Sotla najdete krásný, trochu zapomenutý kraj s výjimečným bohatstvím - termálními prameny, jichž využívali již staří Římané. O malebném Podčetrteku se říká, že po jeho návštěvě se každý cítí jako znovuzrozený. Svým dílem k tomu přispívá i moderně vystavěný areál Terme Olimia, který sestává ze tří propojených hotelů – Sotelia, Breza, Rosa, bungalowové vesničky Lipa a tzv. Wellnesscentra Termalija.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek

Podčetrtek

Ve Wellness centru Termalia se nachází v části Termalija Relax více než 2000m² vodní plochy ve vnitřních a vnějších bazénech, whirlpoolech, vodopádech, perlivých a masážních bazéncích. Kolem bazénů se rozkládají odpočinkové zóny s lehátky, bistra s občerstvením a restaurace. Termalija Family Fun je pak určena hlavně dětem – zábavné hry, hřiště, kino, fotbálek aj.

Součástí tohoto centra je také Saunový park s 9 druhy saun, množstvím odpočinkových zón, vířivek, ochlazovacích zón, vč. nudistické terasy.Dále je zde k dispozici fitness, solárium, dětský koutek aj.

Ve vzdálenosti asi 1km od Terme Olimia se nachází Termální park Aqualuna (na 3000m² vodní plochy - bazény s termální vodou, atrakce jako tobogány, trysky, vodopády a řada dalších). V jeho těsném sousedství najdete Camping Natura *****, vč. bungalovů.

Využití těchto všech zařízení je částečně zahrnuto do ceny ubytování, částečně je za poplatek na místě.

Léčivé zdroje:

magnesium-kalcium-hydrogenkartonátové termální prameny (24–36oC) - solanka

Indikace:

revmatické nemoci, kožní nemoci, poruchy krevního oběhu, pooperační léčba poranění kostí a svalů, onemocnění periferního nervového systému.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1