wellness pobyty v lázních

Terme Radenci

Na kraji Panonské nížiny, uprostřed zelené krajiny, polí s obilím a vinohrady, leží na břehu řeky Mur lázeňské město Terme Radenci. Podle pověsti zde pracují v podzemí trpaslíci, kteří hloubí cestu minerální vodě do lázní. Ve skutečnosti ale ve 2. polovině 19.stol. dochází k systematickému využívání místní minerálky, která se stáčela a byla podávána na císařském dvoře ve Vídni i ve Vatikánu. Od r. 1996 je k dispozici nový Vodní svět (soustava termálních bazénů). Všechny prvky léčby se v Terme Radenci dobře doplňují, takže v lázních, jejichž logo tvoří tři srdce, najdete dostatek klidu pro léčebné pobyty a zároveň místo vyhledávané pro množství zajímavých programů preventivního i wellness charakteru. Pokud se pobyt ještě zkombinuje s cyklistikou, návštěvou blízkých vinic či jinými atraktivitami, stává se pobyt v lázních Radenci skutečným prožitkem.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Terme Radenci
Terme Radenci / Hotel Izvir ****

Dvě noci Izvir

3 dny / 2 noci / polopenze
I ve všední dny si můžete užít příjemný krátký odpočinek! Zveme Vás do Terme Radenci ve Slovinsku, k návštěvě hotelu Izvir. Pobyt s polopenzí zahrnuje také volné vstupy do bazénového komplexu!

Cena zahrnuje

Terme Radenci / Hotel Radin ****

Dvě noci / Tři srdce

3 dny / 2 noci / polopenze
I všední dny a krátký pobyt Vás mohou obohatit. Zveme Vás do Slovinska, lázní Terme Radenci. V hotelu Radin nabízíme pobyt s polopenzí, který zahrnuje také volné vstupy do bazénového komplexu i Saunového světa!

Cena zahrnuje

Terme Radenci / Hotel Izvir ****

Dvě víkendové noci Izvir

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkend ve Slovinsku! Navštivte Terme Radenci, hotel Izvir. Pobyt s polopenzí zahrnuje také volné vstupy do bazénového komplexu i Saunového světa!

Cena zahrnuje

Terme Radenci / Hotel Radin ****
Nechte se zlákat víkendovým pobytem v lázeňském městečku Terme Radenci. Pobyt s polopenzí v hotelu Radin zahrnuje také volné vstupy do saunového světa i bazénového komplexu, účast na sportovních programech hotelu i bezplatné parkování!

Cena zahrnuje

Terme Radenci / Hotel Izvir ****

Pramen mládí

4 dny / 3 noci / polopenze
Kdo by nechtěl objevit pramen mládí – a přitom to k němu není tak daleko! Slovinské lázně Terme Radenci nabízejí pobyt s polopenzí v hotelu Izvir, který zahrnuje mimo jiné i koupel v minerální vodě Radenci, částečnou masáž a inhalaci přírodní minerálky.

Cena zahrnuje

Terme Radenci / Hotel Radin ****

Pramen mládí Tři srdce

4 dny / 3 noci / polopenze
Terme Radenci ve Slovinsku je známé svou minerální vodou, kterou mnozí nazývají pramenem mládí. Přijeďte si to vyzkoušet na vlastní kůži! Pobyt s polopenzí v hotelu Radin, který zahrnuje mimo jiné i koupel v minerální vodě, částečnou masáž a inhalaci přírodní minerálky.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Minerální hydrogen-uhličitá termální voda o teplotě 41°C, anorganické peloidy, příznivé klimatické podmínky s více 250 slunečními dny v roce.

Léčebné metody:

Pitná kúra, koupele v minerální vodě, termo-minerální koupele, peloidní zábaly.

Indikace:

Léčení nemocí srdce a oběhového systému, nemoci ledvin a močových cest, rheumatická onemocnění, poruchy pohybového aparátu, nemoci látkové výměny.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0