Czech holidays - cestovní kancelář s. r. o.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám představit naši společnost.

Czech holidays - cestovní kancelář, s. r. o. byla založena v roce 1989, pod tímto obchodním jménem působí na trhu od r. 2004. Jsme řádným členem Asociace cestovních kanceláří ČR (www.ackcr.cz).

Podnikáme na základě řádného živnostenského oprávnění k provozování cestovní kanceláře - viz koncese, jsme řádně pojištěni proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 u Generali Pojišťovna a.s. (www.generali.cz, pojištěna proti úpadku).

Sídlo společnosti - Národní tř. 28, 110 00 Praha 1 (kontaktní informace)

Sídlo společnosti - Národní tř. 28, 110 00 Praha 1

Obchodní činnost naší společnosti je zaměřena na:
  • domácí a výjezdový cestovní ruch - zajišťujeme pobyty českým turistům do lázeňských míst v Česku, Maďarsku, Německu, Rakousku, Slovensku a Slovinsku. Produkt Lázně a lázeňské pobyty - wellness - relax prodáváme též prostřednictvím našich smluvních obchodních zástupců - cestovních kanceláří a agentur po celé ČR.
  • incoming - příjezd zahraničních turistů do České Republiky zabezpečuje samostatná společnost Czech Holidays Prague, s.r.o., i když i naše cestovní kancelář se této činnosti nestraní.
Tým pracovníků naší cestovní kanceláře
Tým pracovníků naší cestovní kanceláře
Tým pracovníků naší cestovní kanceláře

Tým pracovníků cestovní kanceláře tvoří jednak zkušení odborníci, působící v cestovním ruchu i více jak 25 let, společně s novou generací našich zapracovaných kolegyň. Naše know how z oblasti cestovního ruchu, lázeňství a wellness je pro Vás garancí kvalitního poradenství, finálního zpracování Vaší objednávky, včetně odbavení na cestu.

www.wellness-hotel.cz

Relaxační, wellness a víkendové pobyty

www.czech-holidays.cz

Váš partner pro lázně & wellness.

www.kurort-tschechien.de

Prager Hotels und Programmgestaltung in Prag, Last Minute, Programme und Ausflüge in Tschechien, Kurreisen und Wellness Hotels (Karlsbad, Marienbad)

www.czech-spa-wellness.cz

Spa stays and medical treatments in famous spa resorts of the Czech Republic.

ACK ČR | SKAL
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0