Czech holidays - cestovní kancelář s. r. o.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám představit naši společnost.

Czech holidays - cestovní kancelář, s. r. o. byla založena v roce 1989, pod tímto obchodním jménem působí na trhu od r. 2004. Jsme řádným členem Asociace cestovních kanceláří ČR (www.ackcr.cz).

Podnikáme na základě řádného živnostenského oprávnění k provozování cestovní kanceláře - viz koncese, jsme řádně pojištěni proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 u Generali Pojišťovna a.s. (www.generali.cz, pojištěna proti úpadku).

Sídlo společnosti - Národní tř. 28, 110 00 Praha 1 (kontaktní informace)

Sídlo společnosti - Národní tř. 28, 110 00 Praha 1

Obchodní činnost naší společnosti je zaměřena na:
  • domácí a výjezdový cestovní ruch - zajišťujeme pobyty českým turistům do lázeňských míst v Česku, Maďarsku, Německu, Rakousku, Slovensku a Slovinsku. Produkt Lázně a lázeňské pobyty - wellness - relax prodáváme též prostřednictvím našich smluvních obchodních zástupců - cestovních kanceláří a agentur po celé ČR.
  • incoming - příjezd zahraničních turistů do České Republiky zabezpečuje samostatná společnost Czech Holidays Prague, s.r.o., i když i naše cestovní kancelář se této činnosti nestraní.

Tým pracovníků cestovní kanceláře tvoří jednak zkušení odborníci, působící v cestovním ruchu i více jak 25 let, společně s novou generací našich zapracovaných kolegyň. Naše know how z oblasti cestovního ruchu, lázeňství a wellness je pro Vás garancí kvalitního poradenství, finálního zpracování Vaší objednávky, včetně odbavení na cestu.

www.wellness-hotel.cz

Relaxační, wellness a víkendové pobyty

www.czech-holidays.cz

Váš partner pro lázně & wellness.

www.kurort-tschechien.de

Prager Hotels und Programmgestaltung in Prag, Last Minute, Programme und Ausflüge in Tschechien, Kurreisen und Wellness Hotels (Karlsbad, Marienbad)

www.czech-spa-wellness.cz

Spa stays and medical treatments in famous spa resorts of the Czech Republic.

ACK ČR | SKAL
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0