víkendové wellness pobyty

Česká republika

Lázeňství má v Čechách, na Moravě i ve Slezsku několikasetletou tradici. Stačí říci Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Teplice, nebo Luhačovice a každému je již naprosto jasné, že se jedná o místa určená k léčbě, či odpočinku.

Vraťme se ale do historie. Léčebné účinky minerálních pramenů se využívali ještě dříve, než se dalo o nějakém lázeňství hovořit. Často byly prameny využívány místními obyvateli a kláštery ke „konání zázraků“ a tak dostávali i zajímavá jména. Velký rozmach lázeňství pak následoval v 18. století s pokrokem vědy a lékařství. Postupně se začali stavět lázeňské domy, hostince a komunikace k nim vedoucí. Do lázní v té době jezdila městská smetánka, panská vrchnost (včetně králů celé Evropy) a známé osobnosti.

V současné době zažívají lázně opět velký nárůst, díky stále se zlepšujícím službám, opravám lázeňských domů a hotelů a také díky uvědomění klientů, že spěch a shon není všechno.Proto jsme zde my, abychom Vám nabídli pobyt, který se Vám bude líbit a který si užijete.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2