víkendové pobyty v lázních

Lázně Libverda

Kolik se toho dá zvládnout za volný víkend, pokud v rámci ubytování máte lázeňské procedury? To můžete zkusit v Lázních Libverda v Libereckém kraji na víkendovém pobytu s programem. A nebojte se, vždy dostanete masáž a koupel + něco navíc. Stačí si vybrat. O Lázních Libverda, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Libverda

Wellness & relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Koupel, masáž, fitness. To vše můžete zažít ve Spa Resortu Libverda v Jizerských horách ku prospěchu svého těla i své duše. Uklidnění mysli a naplnění energií do dalších všedních dnů. Ubytovaní můžete být v tříhvězdičkovém hotelu, nebo čtyřhvězdičkové ville s polopenzí.

Cena zahrnuje

Dámská jízda

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve Spa Resortu Libverda určený pro dámy, s vhodně voleným lázeňským programem. Masáž, koupel, privátní sauna a vířivka a volný vstup do fitness. V ceně je zahrnuto stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Antistresový pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Spa Resort Libverda v Jizerských horách Vás zvou na antistresový pobyt s programem. Ubytování si můžete vybrat v tříhvězdičkovém hotelu, či čtyřhvězdičkové ville. Během pobytu dostanete masáže a koupele. Stravování je zajištěno formou polopenze. Ve volných chvílích můžete objevovat okolí.

Cena zahrnuje

Lázně Libverda

Lázně Libverda leží na severu České republiky v Libereckém kraji. Obec mezi Hejnicemi a Novým Městem pod Smrkem, je od Liberce vzdálená 25 kilometrů.

První zmínka o Lázních Libverda je z roku 1381, jejímiž původními obyvateli byly místní pastýři. Jako léčivé místo vešla v známost již v 15. století, kdy se rozšířili pověsti o léčivosti zdejšího pramene. Tuto zprávu dostal i August I. saský kurfiřt z Drážďan, který si nechal poslat pár soudků léčivé vody z Libverdského pramene. Nebyl jediný, o několik desítek let později si ji nechal zasílat také Albrecht z Valdštejna a to i na svá vojenská tažení. Lázně však začali vznikat až v druhé polovině 18. století. V té době byly stavěny léčebné domy a zařízení.

Návštěvníky Lázní Libverda byly osobnosti jako císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mohli bychom jmenovat mnohem dále…

Umístění Lázní Libverda v Jizerských horách, skýtá mnoho možností trávení volného času po procedurách. Ať už procházky, nebo projížďky na kole po okolí, vždy budete dýchat čerství horský vzduch, který napomáhá k léčení a Vaší pohodě.

Indikace

Onemocnění srdce, cév, krevního oběhu, onemocnění pohybového aparátu. Vedlejší léčené indikace v Lázních Libverda jsou především poruchy látkové výměny (diabetes mellitus), choroby dýchacích cest a poruchy neurotické, duševní a psychosomatické.

Léčivé zdroje

Základem léčebných postupů a procedur je Libverdská kyselka - minerální voda hydrogenuhličitanohořečnětého typu, která se využívá pro uhličité koupele a pitnou kúru.

Léčebné metody

Uhličitá koupel, perličková koupel, vířivá koupel, skotský střik, střídavé nožní koupele, podvodní masáž, aromatizovaná koupel. rašelinové obklady, plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, parafínové zábaly, klasické masáže, aromaterapeutická masáž celého těla, reflexní masáže, individuální léčebný tělocvik, mobilizace páteře, skupinový tělocvik, cvičení v bazénu, ergometrický trénink, chodecký trénink, elektroléčba.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1