víkendové pobyty v lázních

Mšené-lázně

Nechce se Vám cestovat daleko a přitom si chcete odpočinout o víkendu? Využijte víkendové pobyty v Lázních Mšené. Dostupnost, klid a relax činí z Lázní Mšené ideální místo na víkendové pobyty plné odpočinku, masáží, wellness procedur a mnoho dalších příjemných zážitků. O Lázních Mšené, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Mšené-lázně
Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Víkend manager

3 dny / 2 noci / plná penze
Pojeďte si odpočinout od své práce do Mšené-lázně. Wellness pobyt Víkend manager je určen právě pro Vás. Třídenní pobyt s programem a ubytováním v jednom z šesti lázeňských domů s plnou penzí Vám pomůže na chvilku vypnout. Užijete si aroma masáž, perlivou koupel, masáž v masážním křesle a zábaly.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Tři dny pro seniory

3 dny / 2 noci / plná penze
Ideální víkendový pobyt, nebo pobyt v týdnu pro starší osoby a seniory v Mšené-lázně s programem určeným právě pro Vás. Ubytovat se můžete v jednom ze šesti lázeňských domů s plnou penzí a pak si již užijete lázeňské procedury, jako je například bylinková koupel, klasická masáž, vulkanpack a další.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Zadáno pro ženy

3 dny / 2 noci / plná penze
Dámy? Něco pro Vás. Pojeďte si užít wellness pobyt do Mšené-lázně a opravdu si jej užít. Program určený pouze pro Vás obsahuje koupel, masáž, kosmetické ošetření, pedikúru a fitness. V ceně pobytu je zahrnuta plná penze. Ubytování dle Vašeho výběru.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Tři dny slatiny

3 dny / 2 noci / plná penze
Lázně Mšené a slatinné zábaly je jedinečné spojení. Využít jej můžete především ve formě slatinných zábalů (obkladů), ale také v podobě extraktů do koupele či jako peeling a je jednou z nejdůležitějších součástí při léčbě pohybového aparátu. Proto neváhejte a vyzkoušejte sílu slatiny.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně / Pavillon Říp ***

Antistresový pobyt

4 dny / 3 noci / plná penze
Potřebujete si odpočinout, vytrhnout z každodenního života plného stresu, starostí a povinností? Nechte o sebe pečovat naše odborníky a udělejte něco nejen pro své zdraví. Vypněte na chvilku a nechte unášet svou mysl při relaxačních masážích a koupelích.

Cena zahrnuje

Mšené-lázně

Lázně Mšené se nachází asi 30 minut jízdy autem z Prahy, nedaleko starobylého města Budyně nad Ohří v malebném, lesnatém údolí Mšenského potoka.

Historie Lázní Mšené sahá až do poloviny 18. století, kdy vodu pramenící blízko panské bažantnice využívali místní myslivci a MUDr. Bayer ji vozil svým pacientům. Roku 1790 ji pil ředitel panských majetků rodu Kinských František Pavikový, který trpěl žaludečními nevolnostmi. Voda mu pomohla natolik, že byl vydán podmět k založení lázní, které vznikli roku 1796.

V Lázních mimo jiné najdete secesní Pavillon Dvorana z roku 1905, jež je chráněnou kulturní památkou. Architektem této budovy je Jan Letzel, jehož nejznámějším dílem je Průmyslový palác v Hirošimě. Dále zde můžete navštívit kapli Salve, torzo kaple sv. Jana Nepomuckého a další klidná místa k odpočinku a relaxaci.

Indikace

Pohybové ústrojí, záněty nervů, pooperační stavy, funkční onemocnění páteře, ploténkové syndromy, nemoci z povolání, osteoporóza

Léčivé zdroje

Základním přírodním léčivým zdrojem je slatina, kterou lázně odebírají z vlastního ložiska, aplikovaná v kombinaci s pohybovou terapií.

Léčebné metody

Slatinné zábaly, vodní koupele, podvodní masáže, elektroléčba, parafín, klasické masáže, léčebný tělocvik, reflexní terapie, plynové injekce a další speciální léčebné a relaxační wellness procedury.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1