víkendové pobyty v lázních

Velké Losiny

Velké Losiny leží v podhůří Hrubého Jeseníku v údolí říčky Losinky, asi 9 km severovýchodně od Šumperka. Katastr obce zasahuje na východ k údolí řeky Desné, na západ k hřebeni Hanušovické vrchoviny s vrcholy Lázeňský vrch (659 m) a Chlum (616 m). Na jihu sousedí s obcí Rapotín, severněji v údolí Desné leží Loučná nad Desnou.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Velké Losiny
Velké Losiny / Wellness hotel Diana ***
Krátký relaxační pobyt na 2 noci ve Velkých Losinách zahrnuje ubytování ve Wellness hotelu Diana, polopenzi, volný vstup do hotelového wellness centra. Navíc máte slevy na vstup do termální parku.

Cena zahrnuje

Velké Losiny / Wellness hotel Diana ***
Vyzkoušejte si krátký lázeńský pobyt s možností výběru procedur. K tomu máte navíc volný vstup do hotelévho wellness centra, stravování formou polopenze a slevy do termálního parku.

Cena zahrnuje

Velké Losiny / Wellness hotel Diana ***

Termály naplno - 5 nocí

6 dní / 5 nocí / polopenze
Vyzkoušejte termály v Ćeské republice. Šestidenní pobyt ve Wellness Hotelu Diana má v ceně 3x 3hodinový vstup do termálního parku. Navíc dostanete kredit na procedury v hotelu nebo zdarma vstup do saun v termálním parku.

Cena zahrnuje

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí.

Dnešní lázně tak navazují na ty nejlepší tradice s využitím nejmodernějších léčebných postupů a metod s vysoce odbornou lázeňskou péčí zaměřenou na léčení neurologických, pohybových a kožních onemocnění.

Návštěvníci a lázeňští hosté vyhledávají v Termálních lázních Velké Losiny především jedinečné léčebné účinky místních termálních sirných minerálních vod 36,8 °C teplých. Tento přírodní léčebný zdroj tvoří podstatu hydroterapie a přispívá k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, k posilování svalstva formou plavání a pomáhá termoregulaci.

Lázně jsou atraktivní rovněž pro svoji polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, příznivé klimatické podmínky a příjemné prostředí, které tvoří malebný rozsáhlý lázeňský park. V areálu lázeňského parku byl v létě 2015 otevřen unikátní termální park čítající 9 bazénu s léčivou termální vodou a řadou dalších atrakcí. Lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2