víkendové pobyty v lázních

Vráž

Zámek, park, les. To je znamení pro klid a odpočinek. I Vy jej potřebujete. Využijte víkendové pobyty v lázních Vráž a odpočiňte si na chvíli od všedních starostí. Užijete si lázeňského programu a ve volnu můžete prozkoumávat okolí Otavy na kole, či pěšky. O lázních Vráž, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Vráž

Relaxační víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Lázně Vráž Vás zvou na relaxační víkend plného odpočinku a lázeňských procedur. Užijete si vířivou koupel, klasickou masáž a čokoládový, medový, nebo konopný zábal. Navíc máte volný vstup do fitness a na dobu pobytu zapůjčený župan. Lázně se nachází v krásné budově v zámeckém parku.

Cena zahrnuje

Pojeďte s námi na velmi oblíbený wellness pobyt do lázní Vráž s lázeňskými procedurami a polopenzí. Čeká na přípitek na přivítanou masáž lávovými kameny, zábal, 2x vířivá koupel a klasická masáž.Dále máte k dispozici fitness a zapůjčení županu na dobu pobytu.

Cena zahrnuje

Vráž

Obec Vráž leží v Jihočeském kraji, 95 km jižně od Prahy, 60 km severně od Českých Budějovic a 10 km od města Písek. V blízkém okolí se nacházejí rozsáhlé lesní komplexy, historické a kulturní památky. Jmenujme alespoň hrad Zvíkov, zámky Orlík a Hluboká i historická města Tábor a Český Krumlov. Výhodná geografická poloha sanatoria umožňuje snadný příjezd různými dopravními prostředky. Provoz sanatoria nabízí celoročně bohaté možnosti léčby a odpočinku.

Lázeňský zámek Vráž, kde budete ubytováni, byl postaven v novogotického stylu. Postavit jej nechali Lobkowiczové v letech 1868 – 1875. V roce 1181 však vyhořel a na jeho místě byl zbudován nový zámeček, využíván jako lovecké a letní sídlo. V roce 1926 byl zámek odkoupen pomocným spolkem pro péči a zdraví úředníků a zřízenců v Praze. Od té doby začíná rozvoj lázeňství. Největší mírou se na rozvoji podílel profesor Vítek, který byl jedním z nejlepších českých neurologů. Zámek je obklopený anglickým parkem a lesem, takže o soukromí a klid je postaráno.

Indikace

Neurologické onemocnění, poruchy pohybového aparátu a onemocnění dýchacích cest.

Léčivé zdroje

Využití přírodního léčivého zdroje (peloidu) kombinovaného s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami a příhodným klimatickým prostředím.

Léčebné metody

Masáže, koupele, obklady, zábaly, oxygenoterapie, magnetoterapie, inhalace, plynové injekce, nízká středně frekvenční elektroléčba, individuální a skupinové rehabilitační léčebné cvičení aj.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.2